top of page
Пошук

Казахстан в січні збільшив виробництво сталі на 21,4% р./р.

  • Фото автора: ELEGIN
    ELEGIN
  • 21 лют. 2025 р.
  • Читати 1 хв

Виробництво плоского прокату за місяць зросло на 27% р./р.


Металургійна галузь Казахстану за підсумками січня 2025 року збільшила виробництво сталі на 21,4% у порівнянні з січнем 2024 року – до 359,4 тис. т. Порівняно з попереднім місяцем показник залишився незмінним. Про це свідчать дані статистичного комітету міністерства економіки Казахстану, повідомляє Kallanish.


Виробництво плоского прокату за місяць зросло на 27% порівняно з січнем 2023-го, та на 4,2% м./м. – до 239,87 тис. т. Випуск феросплавів зріс на 5,1% р./р. – до 190,68 тис. т.

Нагадаємо, що за підсумками 2024 року Казахстан збільшив виробництво сталі на 9,5% у порівнянні з 2023 роком – до 4,17 млн т. Виробництво плоского прокату за минулий рік зросло на 18,2% порівняно з 2023-м – до 2,9 млн т.


Казахстанський металургійний комбінат Qarmet у 2024 році перевиконав план з виробництва чавуну на 15%, сталі – на 15%, коксу – на 18%, агломерату – на 12%, в сортопрокатному цеху – на 17%. У грудні 2024 року виробництво сталі становило 318,8 тис. т, що на 35,7% більше порівняно з груднем 2023-го.


Покращення результатів ключового металургійного підприємства країни позитивно впливає на загальний обсяг виробництва. У 2025 році Qarmet планує виробити 3,7 млн т сталі. У січні-жовтні 2024-го завод виробив 3 млн т сталі, що дорівнює річному обсягу виробництва 2023 року (близько 400 тис. т у жовтні).


Нещодавно Qarmet і китайська компанія Xinxing Ductile Iron Pipes Co домовилися про будівництво заводу з виробництва труб із чавуну в Казахстані. Проєктна потужність заводу становитиме 200 тис. т на рік, а загальний обсяг інвестицій – $161 млн.


Підприємство також підписало угоду на $1 млрд із China Metallurgical Group для встановлення довгострокового та всебічного співробітництва в гірничо-металургійній галузі.

 
 

Останні пости

Дивитися всі
НБУ знизив облікову ставку до 15%

У грудні інфляція в країні сповільнилася до 8% в річному обчисленні Національний банк України знизив облікову ставку з 15,5% до 15%. Про це йдеться в повідомленні регулятора. Цей крок узгоджується з

 
 

©2019 by elegin. Proudly created with Wix.com

bottom of page