top of page
Про нас
about.jpg

ТОВ "Елегін" працює на ринку продажу прокату кольорових металів з 2000 року.

 

За час роботи наше підприємство придбало величезний досвід торгівлі в даній сфері і побудувало міцні взаємовигідні зв'язки з постачальниками і покупцями. Укладаючи договори на поставку кольорового металопрокату, ми розраховуємо на довгострокове плідне співробітництво.

 

Основні напрямки нашої діяльності:

  • Оптовий та дрібнооптовий продаж прокату кольорових металів (латунь, мідь, бронза) зі складів в містах: Олександрія, Кіровоградська область.

  • Комплектація замовлень по всьому асортименту прокату кольорових металів в необхідних кількостях з можливістю доставки по Україні.

  • Поставка кольорового металопрокату за найбільш вигідних умов з урахуванням гнучкої системи знижок, і індивідуальних побажань Замовника.

 

Вся продукція сертифікована з можливістю відвантаження в будь-який регіон. Проведена нашою компанією політика індивідуального підходу до клієнта дозволяє створювати виключно вигідні умови поставки незалежно від обсягу закупівель кольорового металопрокату, а високий професіоналізм всіх співробітників - оперативно забезпечувати наших партнерів необхідною продукцією. В результаті - усі покупці кольорового металопрокату перетворюються в наших постійних клієнтів.

 

Список компаній з якими ми співпрацюємо

bottom of page