top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

LME заборонила торги складськими міддю та алюмінієм з Росії

Влада Великобританії запровадила 35%-ві мита стосовно російської продукції, в тому числі кольорових металів

Лондонська біржа металів (LME) встановлює заборону на розміщення на складах міді та алюмінію з Росії. Це стосується всіх поставок зазначених кольорових металів із Росії, які були здійснені після 25 березня. Про це йдеться у повідомленні LME.

Це пов’язане з рішенням влади Великої Британії обкласти додатковими 35%-ми митами (понад чинні) імпорт низки видів російської продукції. До цього списку потрапили сталь, мідь, алюміній, залізна руда та ін.

Нагадаємо, що раніше біржа не планувала вчиняти жодних дій, що виходять за межі санкцій, щодо Росії, у тому числі запроваджувати обмеження на обіг російського металу на біржі.

Як повідомляв GMK Center, раніше Єврокомісія мала намір заборонити імпорт сталі з РФ. Заборона пошириться, зокрема, на гарячекатаний та холоднокатаний плоский прокат, труби, арматуру та інший готовий металопрокат. Передбачається, що заборона на поставки в ЄС стосуватиметься російської металургійної продукції сумарною вартістю €3,3 млрд. Водночас у планах не було обмежень для експорту залізної руди та напівфабрикатів з РФ.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page