top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal вирішив зупинити виробництво сталі в Кривому Розі

Компанія розпочала процес зупинення всіх доменних печей

Корпорація ArcelorMittal оголосила про рішення зупинити виробництво сталі на криворізькому гірничо-металургійному комбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг». Про це йдеться у повідомленні на сайті сталеливарного гіганта.


ArcelorMittal заявив, що зупинить виробництво на меткомбінаті у Кривому Розі, щоб забезпечити безпеку людей та активів. Компанія наголосила, що відстежувала ситуацію щодня.


«Сьогодні розпочався процес зупинення всіх доменних печей. Процес безпечної зупинки цих активів при збереженні їхньої цілісності займе від 7 до 10 днів», – йдеться у повідомленні ArcelorMittal.


Раніше «АрселорМіттал Кривий Ріг» знизив обсяги виробництва до технічного мінімуму – близько третини від рівня виробництва.


ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – металургійне підприємство повного циклу. Входить до групи ArcelorMittal. Комбінат охоплює весь виробничий ланцюжок – від видобутку залізної руди та виробництва коксу до виготовлення готової металопродукції. Підприємство виготовляє напівфабрикати, сортовий прокат.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page