top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal вирішив зупинити виробництво сталі в Кривому Розі

Компанія розпочала процес зупинення всіх доменних печей

Корпорація ArcelorMittal оголосила про рішення зупинити виробництво сталі на криворізькому гірничо-металургійному комбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг». Про це йдеться у повідомленні на сайті сталеливарного гіганта.


ArcelorMittal заявив, що зупинить виробництво на меткомбінаті у Кривому Розі, щоб забезпечити безпеку людей та активів. Компанія наголосила, що відстежувала ситуацію щодня.


«Сьогодні розпочався процес зупинення всіх доменних печей. Процес безпечної зупинки цих активів при збереженні їхньої цілісності займе від 7 до 10 днів», – йдеться у повідомленні ArcelorMittal.


Раніше «АрселорМіттал Кривий Ріг» знизив обсяги виробництва до технічного мінімуму – близько третини від рівня виробництва.


ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – металургійне підприємство повного циклу. Входить до групи ArcelorMittal. Комбінат охоплює весь виробничий ланцюжок – від видобутку залізної руди та виробництва коксу до виготовлення готової металопродукції. Підприємство виготовляє напівфабрикати, сортовий прокат.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page