top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«АрселорМіттал» має намір розглянути запуск доменної печі №9 не раніше червня

Компанія планує запустити найпотужнішу в Європі домну після досягнення 50%-ї потужності метвиробництва

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має намір розглянути питання запуску доменної печі №9, найпотужнішої в Європі, не раніше червня – після досягнення 100%-ї потужності з видобутку залізної руди і 50-60% – металургійного виробництва.

Про це розповів генеральний директор підприємства Мауро Лонгобардо в інтерв’ю криворізькому телеканалу «Первый городской».

«До кінця травня ми маємо вийти на 100% потужність з видобутку залізної руди і 50-60% – металургійного виробництва. І коли все піде гладко, ми подумаємо про запуск доменної печі №9», – заявив він.

За його словами, зараз гірничий департамент працює на 30% потужності, і найближчим часом планується розробити логістичні шляхи для збільшення експорту концентрату.

Зазначимо, що “АрселорМіттал” уже розпочав переговори з урядом Республіки Польща щодо розміщення в портах Балтійського моря потужностей, необхідних для транспортування металургійної продукції. Компанія просить уряд Польщі збільшити інвестиції у портову інфраструктуру.

Зазначимо, що вчора стало відомо про задування ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» доменної печі №6. У планах підприємства – до 2 травня запустити домну №8, а до 10 травня – розпочати експортувати залізорудний концентрат з рудозбагачувальної фабрики №1. Крім того, до кінця квітня планується вивести гірничий департамент на 100% потужності.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page