top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Voestalpine закликає Австрію продовжити компенсацію цін на е/е до 2030 року

Витрати на енергію в країні є надто високими за європейськими та міжнародними стандартами


Герберт Айбенштайнер, гендиректор австрійського виробника сталі voestalpine, закликав уряд країни продовжити програму компенсації цін на електроенергію до 2030 року для досягнення цілей зеленого переходу. Про це повідомляє Finanzen.


Оскільки споживання електроенергії voestalpine значно зросте в найближчі роки через плани заміни доменних печей на електродугові, продовження дії закону є важливим для компанії.


Наразі термін дії закону про вирівнювання цін на електроенергію (SAG 2022) обмежений одним роком. Програму спрямували на підтримку компаній, які підпадають під ризик «витоку вуглецю». Згідно із ним, передбачалася компенсація компаніям, які мають на це право, шляхом відшкодування 75% витрат на непрямі викиди, понесених у 2022 році, з виплатою у 2023 році.


Voestalpine відповідає за близько 15% викидів вуглекислого газу в Австрії. Саме тому як перший крок своєї інвестиційної програми greentec steel компанія хоче замінити по одній доменній печі в Лінці та Донавіці на електродугові печі, що працюють на “зеленій” електроенергії. Це має скоротити викиди CO2 від виробництва сталі в Австрії на 30%.

Гендиректор voestalpine попереджає, що витрати на енергію в Австрії є занадто високими за європейськими та міжнародними стандартами. На європейському рівні він хотів би бачити стандартизовану політику фінансування, достатні субсидії, зрозуміле законодавство про держдопомогу та зменшення бюрократичного тиску.


Нагадаємо, що voestalpine розмістив замовлення у Primetals Technologies на 180-тонну електродугову піч (EAF), яка буде встановлена на заводі в Лінці. Її введення в експлуатацію заплановане на 2027 рік. У вересні 2023-го компанія розпочала реалізацію проєкту із будівництва електродугової печі на меткомбінаті в Донавіці, за розробку проєктування, виробництво та введення в експлуатацію EAF відповідатиме Danieli.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page