top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Vartis відкрив 7 нових металоцентрів по всій Україні

Представництва компанії з’явились у Черкасах, Зарванцях, Вінниці, Зарічанах, Львові, Бродах та Тернополі

Металотрейдингова компанія Vartis відкрила 7 нових металоцентрів в різних куточках України. Про це йдеться у пресрелізі підприємства.

Представництва компанії з’явились у Черкасах, Зарванцях, Вінниці, Зарічанах, Львові, Бродах та Тернополі.

В асортименті нових металобаз представлені листи, арматура, труби, швелер, катанка, дріт, сітка, кутики сталеві, смуги, коло, балка, квадрат, гіпсокартонні системи, ізоляція, цегла, цемент, покрівельні матеріали, інструменти та ін.

Окрім того, металоцентри надають послуги порізки металу болгаркою в розмір під запит клієнта та доставки по всій Україні. Вся продукція є сертифікованою.

У середині травня 2022 року Vartis відновив роботу своїх металобаз у Києві та Київській області, які були зачинені через військові дії. Компанія відкрила 4 склади у Києві та близько 10 – в області, зокрема, у Білій Церкві, Борисполі, Броварах, Василькові, Вишгороді, Обухові та Фастові.

У липні минулого року компанія відкрила новий склад металопрокату в Ужгороді. На філії можуть виконати найскладніші замовлення. Також нещодавно відкрито другий металоцентр у Львові площею 850 кв. м, який налічує більш ніж 1000 позицій продукції.

Нагадаємо, українські металурги за підсумками 2022 року скоротили експорт плоского прокату на 73% у порівнянні з 2021-м – до 1,63 млн т. Виручка сталевиробників від експорту такої продукції впала на 73,5% р./р. – до $1,35 млрд. Експорт довгого прокату за підсумками року скоротився на 59,7% р./р. – до 748,95 тис. т. У грошовому виразі поставки впали на 55% р./р. – до $693,53 млн.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page