top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Vale знизила прогноз випуску руди на 2022 рік до 310-320 млн т

Перегляд прогнозу пов'язаний з нещодавнім продажем активів компанії, річний обсяг виробництва яких становив 3,5 млн т

Найбільша гірничодобувна компанія Бразилії Vale переглянула річний план виробництва залізняку на 2022 рік у бік зниження – до 310-320 млн т у порівнянні з 320-335 млн т у попередньому прогнозі. Про це повідомив SteelOrbis.

Як зазначає компанія, перегляд прогнозу заснований на зниженні попиту та враховує ефект від недавнього продажу активів, потужність яких становила 3,5 млн т руди на рік.

У другому кварталі Vale збільшила видобуток руди на 17% у порівнянні з попереднім кварталом – 74,1 млн т. Зростання показників пов’язане з гарною продуктивністю підприємств у південно-східній та південній частині Бразилії у посушливий сезон. Водночас на показник у першому кварталі сильно вплинули інтенсивні опади у південно-східному регіоні.

Виробництво окатишів збільшилося на 25,1% у другому кварталі – до 8,67 млн ​​т. Зростання виробництва відображає скорочення робіт з технічного обслуговування на заводі в Омані.

Раніше компанія планувала вийти на видобуток залізної руди на рівні 370 млн т на рік після введення в експлуатацію заводів з фільтрації хвостів на площадках Ітабіра та Брукуту. За підсумками 2021 року виробничі потужності компанії становили 340 млн т руди на рік.

За підсумками першого кварталу скоротила видобуток залізної руди на 6% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 63,9 млн т. Виробництво залізорудних окатишів зросло на 10,1% в порівнянні з першим кварталом 2022 року, але знизилося на 23,7% проти показника першого кварталу 2021 року – до 6,9 млн т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page