top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

US Steel Kosice у I кварталі наростила постачання сталі на 21% р./р.

Металургійний завод продовжує планову зупинку доменної печі №2


Словацький металургійний завод US Steel Kosice (USSK), дочірня компанія US Steel, у першому кварталі поточного року наростила відвантаження сталі на 21,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 1,07 млн коротких тонн. Про це йдеться в квартальному звіті US Steel.


У січні-березні USSK знизив обсяги виплавки сталі на 1% р./р. – до 1,08 млн коротких тонн, забезпечивши завантаження потужностей на 87%.


Середня ціна реалізації металопродукції у першому кварталі склала $830 за коротку тонну у порівнянні з $909 роком раніше. Чисті продажі підрозділу зросли на 10% у річному обчисленні, до $925 млн.


Коментуючи загальні показники компанії за перший квартал 2024 року, президент і головний виконавчий директор US Steel Девід Б. Беррітт зауважив, що європейський сегмент успішно впорався з динамічним фоном ринку сталі, щоб забезпечити кращі показники, ніж очікувалося. Втім, за його словами, результати у другому кварталі залишаться під сумнівом, відображаючи зростаючі комерційні труднощі. Тож компанія продовжила плановий ремонт доменної печі №2 USSK, щоб збалансувати виробництво з попитом.


Нагадаємо, що за підсумками 2023 року US Steel Kosice виробила 4,39 млн т сталі, що на 14,5% більше р./р. Відвантаження сталі комбінатом зросло на 3,7% р./р., до 3,899 млн т. Підприємство обладнане трьома доменними печами загальною потужністю 5 млн т чавуну на рік. Завод спеціалізується на виробництві гарячекатаного, холоднокатаного та гарячеоцинкованого рулону.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page