top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

UBS прогнозує зниження цін на золото до кінця 2022 року до $1600 за унцію

Ринок золота знову зосередиться на макроекономічних факторах

UBS Investment Bank, підрозділ швейцарського банку UBS, прогнозує зниження цін на золото до кінця 2022 року до $1600 за унцію. Такий прогноз озвучила Джоні Тевес, стратег з дорогоцінних металів UBS Investment Bank, повідомив CNBC TV18.

За її словами, ціни на золото різко зросли останніми тижнями на фоні побоювань учасників ринку щодо вторгнення Росії в Україну. Проте ринок золота до кінця 2022 року знову зосередиться на макроекономічних факторах, серед яких реальні відсоткові ставки, політика Федеральної резервної системи США та перспективи зростання.

“Середовище, в якому реальні ставки зростають, а ФРС посилює політику, створює негативний фон для золота”, – наголосила Джоні Тевес.

Вона додала, що учасники ринку очікують на зростання відсоткових ставок ФРС для зниження інфляційного тиску до кінця кварталу, що може призвести до зниження цін на золото. Тобто золото недовго зберігатиме поточну високу вартість, підсумувала Джоні Тевес.

У вівторок, 22 лютого, спотові ціни на золото на Лондонській біржі металів зросли до $1913,89 за унцію, що є максимальним показником із 1 червня. Станом на кінець дня вартість дорогоцінного металу зафіксувалася на позначці $1905,4 за унцію.

Різке зростання цін було спричинене ескалацією ситуації на сході України. Президент Росії Володимир Путін у понеділок, 21 лютого, офіційно визнав незалежність самопроголошених «Донецької Народної Республіки» та «Луганської Народної Республіки».

Ціни на алюміній на Лондонській біржі металів у ході торгів у вівторок, 22 лютого, теж різко зросли, сягнувши $3342/т, що є максимальним показником за останні понад 13 років.

Ціни на нікель зросли на 1,2%, до $24 630/т – це рекордний показник від серпня 2011 року.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page