top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Thyssenkrupp констатує погіршення ситуації на ринку сталі

Погіршення ринкової кон'юнктури не впливає на перемовини з потенційним інвестором

Сталеливарний підрозділ Thyssenkrupp спостерігає погіршення ситуації на ринку сталі, проте у перемовинах щодо його часткового продажу поки нічого не змінилося. Про це розповів голова наглядової ради Thyssenkrupp Steel Europe Зігмар Габріель, повідомляє Reuters.

Раніше оптимістичні очікування щодо прибутку, зауважив він, значно погіршились через економічну слабкість у Німеччині та на інших ринках, а також через зростання вартості сировини та енергії.

Додатковим негативним фактором стала сильна конкуренція з боку китайських виробників сталі на європейському ринку.

«Більшість з цих подій добре знайома представникам сталеливарної промисловості, які обізнані про традиційні злети та падіння сталеливарної економіки і пов’язаним із цим сильним коливанням цін на сталь», – зазначив Габріель.

Він закликав ЄС створити умови для чесної конкуренції за допомогою відповідних заходів, і іншому випадку існує ризик того, що європейська сталеливарна промисловість може занепасти занепаде.

Зігмар Габріель заявив, що погіршення ринкової кон’юктури не вплине на переговори про можливий продаж половини сталеливарного підрозділу Thyssenkrupp чеському мільярдерові Даніелю Кретинському. Він зазначив, що такі коливання є звичним явищем у сталеливарному секторі, і висловив впевненість, що потенційний інвестор про це знає.

Нагадаємо, що Thyssenkrupp веде переговори про продаж 50% сталеливарного підрозділу чеському мільярдеру. На початку поточного року компанія відновила спроби відокремити цей бізнес – раніше цей план було заморожено через невдалі спроби зареєструвати, продати або знайти партнера по злиттю для другого за величиною виробника сталі в Європі.

Про зацікавленість Кретинського у купівлі частки сталеливарного підрозділу Thyssenkrupp стало відомо в червні поточного року. Він є власником холдингової компанії Energeticky a Prumyslovy Holding (EPH), однієї з найбільших енергетичних груп в Європі. Йшлося про те, що EPH може виступати постачальником енергоресурсів для Thyssenkrupp Steel.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page