top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Thyssenkrupp знизив прогноз продажів і прибутку на 2023/2024 фінрік

Німецький конгломерат вдруге за три місяці уцінив активи свого сталеливарного бізнесу

Німецький промисловий конгломерат Thyssenkrupp знизив прогнози продажів і чистого прибутку у 2023/2024 фінансовому році, зокрема, через падіння продажів у сталеливарному та сировинному бізнесах. Про це йдеться в повідомленні компанії.


Однією із причин зниження планового показника прибутку є збитки від знецінення основних фондів. У першому кварталі (жовтень-грудень 2023 року) група уцінила свій сталеливарний бізнес ще на €200 млн, додавши цю суму до уцінки активів у листопаді на €2,1 млрд через високі ціни на газ та іншу сировину.


Як зауважують в компанії, у першому кварталі 2023/2024 фінроку операційні показники Thyssenkrupp відповідали очікуванням в умовах постійно складного ринкового середовища. Загальний обсяг отриманих замовлень знизився до €8,0 млрд порівняно з €9,2 млрд в аналогічний період минулого року, в основному через зниження цін та попиту у підрозділах Materials Services й Steel Europe.


Обсяг продажів склав €8,2 млрд (€9,0 млрд – у першому кварталі попереднього фінансового року).


«В умовах триваючої слабкості світової економіки та геополітичних конфліктів Thyssenkrupp продемонстрував порівняно високі показники у першому кварталі, що відповідає нашим очікуванням», – зауважив гендиректор компанії Мігель Лопес.

Він додав, що група продовжить енергійно рухатися вперед у процесі трансформації. Це стосується як показників ефективності та портфельних показників, так і реструктуризації, яку розпочали в рамках підготовки до «зеленого» переходу.


Що стосується сталеливарного підрозділу, то, як зауважили у Thyssenkrupp, на європейських виробників сталі вливають слабка економіка, постійне зростання цін на сировину, високі ціни на енергоносії та сильна конкуренція з боку неєвропейських учасників ринку.


У першому кварталі 2023/2024 фінроку обсяг замовлень та продажі Steel Europe склали €2,4 млрд у порівнянні із €3 млрд в аналогічний період минулого фінансового року (для обох показників). Як зауважується, це перш за все було викликано сильним зниженням цін. Обсяг замовлень впав в основному через зниження попиту зі сторони автопромисловості.


Thyssenkrupp очікує, що продажі у 2023/2024 фінансовому році будуть на рівні попереднього року (€37,5 млрд), раніше прогнозувалося незначне зростання.


Нагадаємо, що за підсумками 2022/2023 фінроку (до кінця вересня) Thyssenkrupp отримала чистий збиток у розмірі €2 млрд. Цей показник включає збитки від знецінення активів, в основному, у Steel Europe. У попередньому фінансовому році чистий прибуток компанії складав €1,2 млрд.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page