top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Tata Steel Europe відзначає покращення постачань прокату в I кварталі

За підсумками січня-березня 2023 року компанія збільшила відвантаження г/к прокату замовникам на 7% кв./кв.

Tata Steel Europe, європейський підрозділ індійського виробника сталі Tata Steel, за підсумками першого кварталу 2023 року збільшив відвантаження прокату замовникам на 7% у порівнянні з попереднім кварталом – до 2,13 млн т. Про це повідомляє Eurometal.

Порівняно з аналогічним періодом 2022 року постачання продукції скоротилися на 11%. Нижчі обсяги відвантаження продукції зумовлені модернізацією стану холодної прокатки №21, котра вплинула на асортимент продукції, а також заміною футеровки на доменній печі №6 в Еймейдені.

Виробництво сталі за підсумками січня-березня 2023-го не змінилося у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року і становило 2,31 млн т. У порівнянні з 4 кварталом 2022-го показник скоротився на 3%.

За підсумками 2022-2023 фінансового року (квітень 2022 р. – березень 2023 р.) відвантаження прокату Tata Steel Europe впали на 10% р./р. – до 8,12 млн т, а виробництво сталі – на 7%, до 9,38 млн т.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2023 року Tata Steel Netherlands оголосила про форс-мажорні обставини через труднощі з модернізацією стану холодної прокатки.

Модернізація стану холодної прокатки №21 на підприємстві в Еймейдені, Нідерланди, триває від серпня 2022 року. Компанія прагне покращити якість поверхні та контроль товщини продукції. Проте через певні труднощі простій триває, що створює надзвичайний тиск на ланцюжок поставок підприємства і не дає повною мірою виконати зобов’язання..

Завод Tata Steel в Еймейдені здатен виробляти 7,5 млн т гарячекатаного/холоднокатаного рулону з різними видами обробки.

За підсумками лютого 2023 року виробництво сталі в країнах Євросоюзу впало на 12,6% в порівнянні з лютим минулого року – до 10,5 млн т. За підсумками січня-лютого поточного року в ЄС вироблено 20,7 млн т сталі, що на 14,3% менше р./р.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comentários


bottom of page