top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Tata Steel припинила всі торгові відносини з Росією

Усі заводи компанії вже використовують альтернативні російським джерела сировини

Індійська компанія Tata Steel заявила про припинення всіх торговельних відносин із Російською Федерацією. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному сайті компанії.


«У Tata Steel немає операцій чи співробітників у Росії. Ми ухвалили усвідомлене рішення припинити вести бізнес із Росією», – сказано у ньому.


У компанії зазначили, що з метою забезпечення безперервності ведення бізнесу, всі її сталеливарні підприємства в Індії, Великій Британії та Нідерландах використовують альтернативні російським джерела сировини.


Нагадаємо, що зараз компанії багатьох секторів економіки або згортають свій бізнес у Росії, або зупиняють там свої інвестиції, або припиняють співпрацю та закупівлю в РФ.


Першою гірничодобувною компанією, яка розірвала бізнес із Росією, став британсько-австралійський видобувний концерн Rio Tinto. Після цього, на початку квітня, компанія заявила про отримання повного контролю над глиноземним заводом у Квінсленді Queensland Alumina Limited (QAL) за рахунок санкцій проти Росії, накладених урядом Австралії.


Також нещодавно про припинення всіх продажів та закупівель у Росії заявив великий італійський виробник безшовних та зварних труб Tenaris.


Tata Steel – один з найбільших виробників сталі у світі. Корпорація має намір збільшити потужності з виробництва сталы з 20 млн т до 30 млн т на рік до 2025 року.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page