top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Tata Steel допускає додаткові інвестиції у меткомбінат в Порт-Толботі

Компанія за певних умов також розгляне інвестування в технологію прямого відновлення заліза


Індійська металургійна компанія Tata Steel у майбутньому розгляне можливість додаткових інвестицій у завод у Порт-Толботі, якщо буде виділене більше державне фінансування. Про це на слуханнях у парламентському комітеті у справах Уельсу повідомив головний виконавчий директор компанії Т. В. Нарендран, пише BBC.


Плани реструктуризації Tata Steel у Великій Британії передбачають скорочення 2,8 тис. робочих місць. Раніше компанія оголосила, що до кінця поточного року закриє обидві доменні печі на металургійному заводі в Порт-Толботі, замінивши їх електродуговою піччю.


Т. В. Нарендран зазначив, що рішення про закриття домен було прийнято, оскільки за 15 років експлуатації компанія не отримала віддачі від інвестицій, а виробничі активи вичерпують свій життєвий цикл.


Рішення Tata разом із подібним планом British Steel щодо закриття доменних печей у Сканторпі, зауважує The Guardian, стане новою ерою для Великої Британії, оскільки вперше після промислової революції країна не зможе виробляти сталь із залізної руди. Проєкт індійської компанії щодо Порт-Толбота натомість покладається на використання британського брухту – наразі сировина переважно експортується з країни.


CEO Tata Steel підтвердив, що компанія розгляне інвестиції в технологію прямого відновлення заліза (DRI). Технологія може використовуватись разом з електродуговою піччю і дозволить створити сотні робочих місць. Проте це можливо лише якщо компанія зможе гарантувати постачання газу за конкурентоспроможною ціною, а потім водню з нульовими викидами.


Нагадаємо, що Tata Steel концентрується на реструктуризації активів в Європі. Перший етап декарбонізації у Нідерландах передбачає перехід з коксохімічного виробництва на DRI.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comentários


bottom of page