top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

S&P знизило рейтинги Росії до «ССС-»

Агентство залишило оцінку на перегляді з негативним прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings знизило довгостроковий кредитний рейтинг Російської Федерації в іноземній валюті до «CCC-» з «BB+». Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».


Довгостроковий рейтинг Росії в національній валюті знижений доагресія «CCC-» з «BBB-», короткостроковий рейтинг в іноземній валюті – до «C» з «B», в національній валюті – до «C» з «A-3». Оцінка ризику переказу та конвертації також знижена до «CCC-» с «BBB-».


За словами аналітиків S&P, рейтинги залишаються на перегляді із негативним прогнозом.


«Зниження рейтингів Росії слідує за введенням заходів, які, як ми вважаємо, можуть суттєво збільшити ризик дефолту. Військовий конфлікт в Україні спровокував запровадження нового раунду санкцій країнами G7, зокрема щодо валютних резервів Банку Росії. Це негативно позначиться можливості ЦБ РФ служити кредитором останньої інстанції», – йдеться у повідомленні.


Рейтинги можуть знову погіршитися протягом двох наступних тижнів, тому що не вистачає ясності щодо технічної можливості та бажання уряду Росії платити за борг своєчасно та в повному обсязі.


Як повідомляв GMK Center, раніше рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті Росії до “В” з “ВВВ” Агентство припускає подальший перегляд рейтингів країни у бік зниження.


До цього міжнародне рейтингове агентство Moody’s знизило боргові рейтинги уряду Росії одразу на шість щаблів – з “Baa3” до “B3”. Згідно з повідомленням Moody’s, існує можливість дестабілізації економіки та фінансового сектору РФ.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page