top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Nucor запроваджує щотижневі спотові ціни на г/к прокат

Компанія щопонеділка повідомлятиме клієнтам спотові ціни на продукцію, які будуть чинними до наступного тижня


Американський виробник сталі Nucor оголосив про запровадження щотижневих споживчих спотових цін (CSP) на гарячекатаний прокат. Про це йдеться у пресрелізі компанії.


Таким чином компанія забезпечить своїх клієнтів послідовною та прозорою інформацією щодо ціноутворення. Першу CSP планують опублікувати 8 квітня 2024 року.


«Ми постійно шукаємо кращі способи обслуговування наших клієнтів, надаючи їм не тільки якісну продукцію та послуги, а й своєчасну інформацію, яка сприятиме прийняттю обґрунтованих рішень для свого бізнесу. Інформаційний бюлетень надаватиме нашим клієнтам актуальну та поточну інформацію про діяльність Nucor в умовах мінливого ринку, що, на нашу думку, зменшить їхню залежність від спекуляцій та знизить ризики», – зазначив Рекс Квірі, виконавчий віце-президент з виробництва г/к рулону Nucor.

CSP буде публікуватися щопонеділка, повідомляючи клієнтам Nucor спотові ціни на гарячекатаний прокат на тиждень вперед. Оприлюднені ціни будуть чинними до наступної публікації. Ціни Nucor CSP визначатимуться на основі як кількісних, так і якісних даних. Терміни виконання всіх спотових замовлень будуть становити 3-5 тижнів, щоб сприяти плануванню клієнтів.


«Протягом останніх шести десятиліть компанія Nucor продовжує диференціювати себе, впроваджуючи інновації та знаходячи нові способи надання рішень для наших клієнтів. CSP – це ще один інструмент, який допоможе нашим клієнтам досягти успіху в довгостроковій перспективі та зміцнить наш статус одного з найбільш диверсифікованих та ефективних промислових виробників в Америці», – резюмує Квірі.

Нагадаємо, світові ціни на гарячекатаний прокат в березні 2024 року коригувались після різкого зростання наприкінці 2023 року – початку 2024-го. Сповільнення попиту на продукцію утримує негативну тенденцію цін на основних глобальних ринках вже близько 2-х місяців. Найбільших втрат зазнав північноамериканський ринок. З початку року ціни на г/к лист в регіоні впали на 27%, або $300/т. При цьому, китайський ринок в середині березня, схоже, досягнув дна.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page