top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Nippon Steel розглядає майданчики для інвестицій в «зелену» сталь

Вартість проєкту може скласти близько $733 млн

Японський виробник сталі Nippon Steel розглядає можливість великих інвестицій в проєкт із виробництва «зеленої» сталі за межами свого внутрішнього ринку. Про це повідомляє SteelOrbis.

Імовірними майданчиками для нового заводу можуть стати Австралія або Бразилія, зауважив Такахіро Морі, виконавчий віцепрезидент компанії, що курує глобальні операції. У цих країнах доступні високоякісна залізна руда та дешевша електроенергія. За його словами, Nippon Steel наразі порівнює декілька проєктів, аби зрозуміти, чи є той, що міг би відповідати умовам виробництва або інвестицій у «зелену» сталь.

Компанія прагне досягти цілі вуглецевої нейтральності до 2050 року. Для цього Nippon Steel планує збільшити використання водню в існуючих доменних печах, одночасно будуючи установки прямого відновлення заліза зі стовідсотковим використанням водню.

Нагадаємо, що Nippon Steel планує виробляти залізо прямого відновлення за допомогою водню, аби зменшити викиди вуглецю та задовольнити зростаючий попит на «зелену» сталь. Водночас компанія продовжить інвестувати у видобуток коксівного вугілля та купувати його для виробництва сталі. Nippon Steel прагне забезпечити постачання цієї сировини, оскільки нові проєкти з розроблення шахт скорочуються через кліматичні цілі. Японський виробник сталі володіє частками в кількох гірничовидобувних підприємствах, звідки отримує приблизно 20% свого річного імпорту коксівного вугілля та руди.

Tata Steel Nederland уклала угоди з чотирма компаніями на постачання їм своєї сталі Zeremis Carbon Lite починаючи з 2023 року. Компанії-замовники – угорська Wuppermann, німецькі Bilstein та EMW Stahl Service та іспанська Arania – є великими гравцями на автомобільному та промисловому ринках.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page