top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Moody’s очікує зростання внутрішнього металоспоживання в Індії на 10% у 2022 році

Драйвером зростання будуть інвестиції влади в інфраструктуру, але стримуючим фактором стануть високі витрати на сировину

Агентство Moody’s Investors’ Service очікує, що внутрішній попит на сталь в Індії зросте у 2022 році на 10% завдяки тому, що уряд інвестуватиме в інфраструктуру – будівництво доріг, портів, аеропортів та залізниць. Про це повідомляє SteelOrbis.

У Moody’s зазначають, що витрати на сировину зросли через війну між Росією та Україною. При цьому місцеві меткомпанії побоюються, що вищі витрати на сировину зменшать їхній прибуток.

Утім, індійські виробники сталі з високою самозабезпеченістю сировиною нині перебувають у кращому становищі. Наприклад, Tata Steel і JSW Steel або повністю, або високою мірою забезпечують себе залізною рудою для свого виробництва в Індії. За оцінками агентства, ці дві компанії краще захищені від цих ризиків.

Крім того, JSW Steel має 13 ліцензій на видобуток корисних копалин з передбачуваними запасами 1,35 млрд т залізної руди в Карнатаку та Одіші, і це допоможе компанії задовольнити майже половину своїх потреб у залізній руді для свого виробництва в Індії. Очікується, що найбільший попит на сталь в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні буде з боку Індії, наступними за якою є Південна Корея, Японія та Китай.

Нагадаємо, що Індія є другим у світі споживачем сталі у світі після Китаю. За оцінками Worldsteel, у 2021 році цей показник становив 106,1 млн т. Для порівняння: споживання сталі в США – «лише» 97,1 млн т. Очікується, що в 2022 році Індія потребуватиме 114,1 млн т сталі, а в 2023-го – 120,9 млн т. Проте має місце уповільнення споживання. Якщо у 2021 році приріст становив 18,8%, то у 2022 та 2023 році, згідно з прогнозами, – 7,5% та 6% відповідно.

Міністерство стали Індії. доручило державним метзаводам збільшити потужності не менш як на 80% – до 45 млн т на рік до 2030 року. Поточна потужність становить 25 млн т на рік.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page