top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Liberty Steel отримала $41,5 млн на декарбонізацію заводу в Південній Австралії

Кошти від уряду Австралії спрямують на встановлення нової електродугової печі на заводі Liberty Steel Whyalla


Уряд Австралії погодив субсидію в розмірі 63,2 млн австралійських доларів ($41,5 млн) для декарбонізації металургійного заводу Liberty Steel в південній Австралії, який належить сталеливарному магнату Сандживу Гупті. Про це повідомляє Nasdaq.


Liberty Steel отримає кошти в рамках допомоги від уряду Австралії двом місцевим сталеливарним компаніям для прискорення їх переходу до виробництва сталі з низьким вмістом вуглецю. Загальний обсяг субсидії становить 200 млн австралійських доларів, 32% з яких припадає на завод Liberty Whyalla на півдні Австралії.


«Ці 200 мільйонів доларів інвестицій у сталеливарну галузь мають на меті забезпечити довгострокове майбутнє сталевої промисловості в Австралії. Ми хочемо переконатися, що важливі для нашого економічного майбутнього продукти, такі як «зелена» сталь, виготовлятимуться в Австралії, але для цього потрібно впроваджувати інноваційні технології та нові способи виплавки сталі, які декарбонізують нашу промисловість», – коментує міністр енергетики Кріс Боуен.

Кошти спрямують на придбання та введення в експлуатацію нової електродугової печі на металургійному заводі Whyalla. Крім нової печі, Liberty планує розширити проєкт з виробництва магнетитової руди.


Ще 136,8 млн австралійських доларів отримала компанія Bluescope Steel. Інвестиції спрямують на модернізацію доменної печі на сталеливарному заводі Port Kembla, на східному узбережжі Австралії.


Також Австралія зобов’язала надати 200 мільйонів австралійських доларів у субсидіях для цементного та вапняного секторів, а також алюмінієвої галузі.


Нагадаємо, у квітні 2023 року Liberty Steel оголосила про підписання контракту з італійською Danieli на постачання 160-тонної електродугової печі (EAF) із низьким рівнем викидів вуглецю для заводу в Ваяллі (Австралія). Нова EAF збільшить потужність виробництва з 1 млн т до понад 1, 5 млн т на рік. Будівництво печі планують завершити  у 2025-му із заміною наявних коксових та доменної печі.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

留言


bottom of page