top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Liberty Steel зупинить виробництво на Dunaferr на три місяці

Робота коксохімічного підрозділу буде зведена до мінімуму

Угорський металургійний комбінат Dunaferr має зупинити виробництво на три місяці через низькі ціни на сталь та загальну несприятливу ситуацію на ринку. Про це повідомляє S&P Global із посиланням на лист гендиректора підприємства до профспілки.

Як йдеться у листі, компанія планує призупинити виплавку сталі на меткомбінаті. Прокатні стани підприємства будуть зупинені після прокатки залишків слябів та перепрокатки запасів гарячекатаного рулону, роботу коксохімічного підрозділу Dunaferr буде зведено до мінімуму. Liberty Steel не відповіла на запит S&P Global про коментарі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Liberty Steel виводить у простій єдину діючу доменну піч на нещодавно придбаному меткомбінаті Dunaferr в Угорщині. У компанії це пояснювали нежиттєздатною собівартістю виробництва, враховуючи низькі ціни на прокат.

Нагадаємо, що британська Liberty виграла тендер на придбання угорського Dunaferr у середині липня 2023-го, запропонувавши за підприємство €55 млн. На останньому етапі вона конкурувала з Vulcan Steel, приватною компанією, що базується на Маврикії. Група «Метінвест», яка була одним із претендентів на придбання заводу, заявила, що тендер від початку не відповідав критеріям прозорості, проводився у дуже стислі терміни, інформація для учасників була обмеженою. У компанії також зауважили, що вартість заводу становить близько €200 млн.

Наприкінці грудня 2022-го муніципальний суд Будапешта ухвалив рішення ліквідувати ISD Dunaferr. Цьому передувало внесення змін до угорського кодексу про банкрутство, які ухвалив уряд. Комбінат отримав тимчасову адміністрацію.

Меткомбінат простоював із третього кварталу 2022-го. У грудні 2022-го угорська влада звернулася до Liberty Steel з проханням відвантажити вугілля на Dunaferr, щоб уникнути зупинки коксових батарей заводу. Тоді на підприємство були поставлені досить обмежені обсяги вугілля. У лютому 2023-го завод перезапустив доменну піч №2 на фоні позитивних ринкових тенденцій і стан холодної прокатки, у березні – стан гарячої прокатки. Доменна піч №1 залишиться в простої, ймовірно, назавжди, через непоправну шкоду, якої агрегат зазнав в результаті тривалої зупинки.

У червні поточного року Dunaferr продовжував працювати в умовах обмежених потужностей, оскільки тривав процес торгів за меткомбінат.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page