top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Klöckner&Co скоригував прогноз прибутку на 2023 рік

Компанія збирається скоротити робочі місця у сфері продажів в Європі

Дистриб’ютор сталі та металу Klöckner&Co скоротив прогноз прибутку на поточний рік через складні умови в Європі. Про це повідомляє MarketScreener.

На результати компанії у третьому кварталі, зокрема, вплинули падіння попиту в будівельному секторі та зниження цін на сталь. Klöckner має намір вжити додаткових заходів із реструктуризації.


Компанія планує скоротити близько 300 робочих місць у сфері продажів у Європі, розподілених по різних регіонах, 80 із них – у Німеччині, пояснив генеральний директор групи Гвідо Керкхофф під час телефонної конференції, присвяченої оголошенню результатів за третій квартал. Це становить близько 10% робочих місць у підрозділі. Скорочення розпочнуться вже у поточному році.


За підсумками поточного року Klöckner очікує, що скоригований EBITDA (прибуток до вирахування витрат за відсотками, сплати податків та амортизаційних відрахувань) становитиме лише €170-200 млн. Раніше прогнозувалося, що цей показник складе €220-280 млн. Також очікується, що грошові надходження від операційної діяльності будуть «явно позитивними».


За підсумками 9 місяців поточного року скоригований EBITDA Klöckner склав €172 млн у порівнянні із €439 млн в аналогічний період 2022-го. У третьому кварталі цей показник становив €41 млн (€16 млн – у січні-вересні 2022-го).


Обсяг відвантажень у третьому кварталі 2023 року зріс на 4% р./р. – до 1,19 млн т завдяки бізнесу, придбаному у США. Компанія підкреслює подальший позитивний розвиток свого бізнесу в Північній Америці та Швейцарії. У Північній Америці Klöckner прогнозує покращення попиту в більшості галузей. У Європі очікується рівномірний розвиток при збереженні слабкої динаміки в будівництві.


Нагадаємо, що у березні Klöckner&Co оголошував, що у поточному році здійснить реорганізацію своїх майданчиків у Франції, не скорочуючи діапазон своєї діяльності в країні.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page