top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

IMO закликає створити безпечні коридори для суден у Чорному морі

Суднові оператори продовжують евакуювати застряглих моряків із зони бойових дій

Провідні світові судноплавні асоціації закликали створити безпечні коридори для суден, що застрягли в українських портах через напад Росії на Україну. Суднові оператори продовжують кидати свої судна й евакуювати моряків, що застрягли в зоні бойових дій.

Про це йшлося на дводенній екстреній нараді Міжнародної морської організації (IMO), повідомляє Splash 24/7.

«Кілька суден постраждали від боєприпасів, моряків було вбито та поранено, а моряки всіх національностей опинилися в пастці на кораблях, пришвартованих у портах. Вкрай важливо, щоб їхня евакуація з цих загрожених районів була забезпечена тими державами, які можуть зробити це», – зазначив. Гай Платтен, генеральний секретар Міжнародної палати судноплавства (ICS)

Зазначається, що багато морських послуг йдуть із Росії. Дуже важливо, що класифікаційні товариства судів чорноморського морського співтовариства припиняють вести відносини з РФ. Співпрацю з Росією припиняють Lloyd’s Register (LR) та німецьке класифікаційне товариство DNV. Представники LR підтвердили, що відмовиться від надання всіх послуг російським активам або належним, контрольованим чи керованим РФ. Водночас у DNV заявили, що не вступатимуть у нові бізнес-відносини з російськими компаніями або в новий бізнес у Росії.

Крім того, глобальні постачальники товарів продовжують шукати альтернативні маршрути та джерела товарів після вторгнення РФ до України.

«Конфлікт в Україні починає набувати такого вигляду, що він може затягнутися на тривалий період часу. Обсяги експорту українських товарів у найближчі місяці викликають серйозні сумніви щодо того, чи конфлікт негайно припиниться чи ні, а апетит Заходу до російських товарів зводиться нанівець», — йдеться у звіті брокера Arrow.

Нагадаємо, що з початком війни морські порти України були закриті через мінну небезпеку, а також через загрозу піратства з боку кораблів Чорноморського флоту РФ. Вантажооборот морських торгових портів України з початку військового вторгнення до Росії скоротився на 420 тис. т на добу.

Як повідомлялося раніше, Міністерство інфраструктури України направило близько 50 звернень на адресу провідних морських держав та асоціацій світу з інформацією про вторгнення РФ в Україну та факти грубого порушення нею міжнародного морського права. МІУ вимагає зупинити морське сполучення з портами РФ, і навіть обслуговування російських судів у іноземних портах.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page