top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Hyundai Steel почала розробляти високоякісну сталь для електромобілів

Завдяки новому сплаву автовиробники зможуть знизити шум роботи редукторів і підвищити їх зносостійкість

Південнокорейський виробник сталі Hyundai Steel заявив про початок роботи над створенням високоякісної легованої сталі для електромобілів, яка забезпечить зниження шуму під час роботи окремих агрегатів. Про це повідомив SteelOrbis.

Новий сплав має знизити шум редукторів електромобілів в процесі перемикання передач, забезпечити тиху їзду. Крім того, нова технологія вдвічі підвищить зносостійкість агрегатів.

Зазначається, що продукт розробляється спільно із південнокорейськими автовиробниками Hyundai Motor і Kia, після чого буде створено прототип редуктора.

Оскільки світові автомобільні компанії націлені на вуглецеву нейтральність та нарощування ринку електромобілів, очікується, що попит на відповідні деталі зростатиме.

Раніше компанія Hyundai Steel заявила про намір до 2030 року створити технологію сталеливарного виробництва з нульовим вмістом вуглецю Hy-Cube. Вона заснована на роботі електродугової печі власного виробництва, яка вироблятиме метал з використанням водню.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року Hyundai Steel відправила в плавання власний балкер для перевезення руди, який використовує як паливо скраплений природний газ для скорочення рівня викидів СО2.

Очікується, що балкер перевозитиме близько 2 млн т залізної руди та вугілля на рік за маршрутом між Австралією та Південною Кореєю.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page