top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

H2 Green Steel залучила $190 млн для будівництва заводу у Швеції

Компанія планує до 2030 року виробляти на рік 5 млн т екологічно чистої сталі

Шведська металургійна компанія H2 Green Steel залучила від групи інвесторів $190 млн для будівництва заводу екологічно чистої сталі без використання викопного палива. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Для будівництва заводу залучили кошти AMF, GIC, Schaeffler, Altor Fund V, Swedbank Robur Alternative Equity, Vargas, Kingspan, FAM, Marcegaglia, IMAS Foundation

H2 Green Steel планує до 2030 року мати річну виробничу потужність у 5 млн т екологічно чистої сталі, що могло б зменшити викиди вуглекислого газу на 95% у порівнянні зі звичайним способом виробництвом сталі.

«H2 Green Steel є світовим піонером у виробництві безвуглецевої сталі, і ми раді підтримати місію компанії з декарбонізації галузей, у яких важко зменшити вуглецевоємність. Як довгостроковий глобальний інвестор, GIC прагне надавати капітал для розробки рішень, які декарбонізують економіку», – заявив Чу Йонг Чін, головний інвестиційний директор відділу прямих інвестицій GIC.

Про старт проєкту компанія заявила в лютому 2021 року. У травні того ж року вона уклала угоду на постачання 14 ТВт·год електроенергії з відновлюваних джерел і розпочала будівельні роботи в м. Боден.

H2 Green Steel раніше заявляв, що інвестує €2,5 млрд у будівництво заводу з виробництва безвуглецевої сталі в регіоні Норрботтен на півночі Швеції. Компанія побудує завод, який вироблятиме сталь без використання викопного палива. Виробництво планують запустити у 2024 році.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page