top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Gerdau придбала частку у бразильському сонячному парку

Arinos Solar Park постачатиме 30% обсягу виробленої енергії на сталеливарні підприємства компанії у Бразилії

Бразильська гірничо-металургійна компанія Gerdau уклала угоду про придбання Solar Arinos Holding з метою розробки, будівництва та експлуатації нового сонячного енергетичного парку в штат Мінас-Жерайс, повідомляє SteelOrbis.

Очікується, що сонячний парк Arinos матиме встановлену потужність приблизно 420 МВт і включатиме енергетичну підстанцію. Загальний обсяг інвестицій у його будівництво складе приблизно $280 млн.

Після того, як Arinos Solar Park буде повністю запущений (проєкт планують завершити до кінця 2024 року) 30% обсягу виробленої відновлюваної енергії буде спрямовано на виробництво сталі Gerdau у Бразилії. Як зауважують у компанії, це сприятиме скороченню викидів вуглецю приблизно на 22 тис. т на рік.

«Це важливий крок у стратегії Gerdau у постійному пошуку більшої конкурентоспроможності та стійкості виробництва сталі у Бразилії», – пояснив Джуліано Прадо, глобальний віце-президент Gerdau і керівник Gerdau Next.

Нагадаємо, що раніше Gerdau повідомила про наміри до 2026 року інвестувати $666,64 млн у нові виробничі потужності в штаті Мінас-Жерайс. Шляхом реалізації проєкту компанія планує збільшити видобуток залізної руди та знизити викиди у виробництві.

У жовтні поточного року Gerdau оголосила, що призупиняє виробництво на бразильському заводі Maracanaú через дешевий імпорт. Компанія вимагає запровадити 25% імпортне мито на сталеву продукцію з росії та Китаю.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page