top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Fitch переглянув прогноз зростання світового ВВП у 2024 році до 2,4%

Раніше агентство очікувало, що глобальна економіка у поточному році зросте на 2,1%


Міжнародне кредитно-рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило прогноз зростання глобального ВВП у 2024 році на 0,3 в.п. у порівнянні з попереднім прогнозом – до 2,4%. Про це йдеться у березневому звіті агентства про глобальні макроекономічні прогнози.


Покращення прогнозу відображає різкий перегляд очікувань в бік зростання для економіки США – до 2,1% з 1,2% у грудневому огляді.


Перспективи зростання в США переважають незначне зниження прогнозу китайської економіки у поточному році – до 4,5% з 4,6%, а також перегляд очікувань для єврозони – до 0,6% з 0,7%.


Очікування щодо економічних перспектив ринків, що розвиваються, за винятком Китаю, було переглянуто в бік покращення на 0,1 в.п. – до 3,2%.


Прогноз глобальної економіки на 2025 рік залишився на рівні +2,5%, оскільки ВВП єврозони повернеться до відновлення, водночас зі сповільненням зростання економіки США.


Fitch підвищив прогноз зростання ВВП Туреччини на поточний рік до 2,8% з 2,5% у попередньому звіті на тлі короткострокових економічних подій. У 2025 році турецька економіка відновиться на 3,1%.


Нагадаємо, Fitch прогнозує зростання попиту на сталь в більшості регіонів у 2024 році. Ринки сталі будуть в основному збалансовані й перебуватимуть у трохи кращому стані, ніж у 2023 році. Агентство очікує низького однозначного зростання попиту в більшості регіонів, за винятком Китаю, де прогнозується як незначне зниження виробництва, так і споживання металопродукції.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page