top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Duferco інвестує у виробництво «зеленого» водню у регіоні Сицилія

Загальний обсяг інвестицій у проєкт складе €10 млн


Компанія Duferco оголосила про запуск проєкту з розвитку виробництва екологічно чистого водню на Сицилії для декарбонізації виробництва на своєму заводі поблизу Мессіни, повідомляє Kallanish.


Duferco у партнерстві з Caronte та Nippon Gases Italia будуватиме установку із виробництва «зеленого» водню потужністю близько 100 тонн на рік.


Загальний обсяг інвестицій складе €10 млн, включаючи €7,5 млн, виділених регіональною владою завдяки Національному плану відновлення і стійкості (PNRR). Водень, що вироблятиметься, використовуватиме не лише завод Duferco, а й інші промислові підприємства регіону Сицилія.


Водневу установку живитиме фотоелектрична система потужністю 4 МВт, вона буде обладнана електролізером потужністю 1 МВт.


«Воднева долина» на Сицилії сприятиме досягненню однієї з головних європейських цілей в енергетичному переході, як це передбачено RePowerEU. Це проєкт, який підтримує компанії та територію та сприяє зміцненню ланцюжка постачань на острові», – зауважив Антоніо Гоцці, президент Duferco.

Нагадаємо, що Єврокомісія виділила фінансування в розмірі €402 млн на створення «зеленого» водневого хабу в італійському регіоні Апулія. «Зелена долина» має забезпечити 260 МВт генерації енергії за допомогою сонячних панелей та 160 МВт потужностей електролізу для виробництва водню біля міст Бріндізі та Таранто. Паливо використовуватимуть у виробництві заліза прямого відновлення (DRI) для декарбонізації процесу виробництва сталі на найбільшому сталеливарному заводі Італії в Таранто (ADI) та консорціуму інших металургійних підприємств.


Tenova оголосила про співпрацю з італійськими De Nora і Snam в рамках проєкту з перевірки гібридних технологій нагріву для повторного нагрівання сталі. Компанії є партнерами європейської ініціативи HyTecHeat, що фінансується ЄС через програму Horizon Europe у €3,3 млн. Вона спрямований на розвиток використання гібридних технологій на основі водню для виробництва сталі з низьким рівнем викидів вуглецю.


0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page