top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

CBAM є важливим моментом бізнес-моделі компанії – H2 Green Steel

«Зелена» сталь може стати конкурентоспроможною з вуглецевоємними аналогами протягом десяти років


Нещодавно запущений європейський механізм транскордонного вуглецевого коригування (CBAM) має потенціал для вирівнювання умов гри в Європі — і це важливий компонент бізнес-моделі шведської H2 Green Steel. Про це в інтерв’ю для Hydrogen Insight розповів Ола Хансен, директор зі зв’язків з громадськістю компанії.

«Зелена» сталь, вироблена з використанням водню, може стати конкурентоспроможною за ціною з «брудними» аналогами протягом десяти років, зауважує Хансен.


CBAM, який стосується промислової продукції, імпортованої до Європи, пояснив він, є ключем, який дозволив ЄС поступово скасовувати безкоштовні дозволи на викиди вуглецю для внутрішніх забруднювачів. Це означає, що великі європейські виробники сталі, які використовують коксові доменні печі, будуть змушені платити за зростаючу частину своїх викидів парникових газів. Тож їхня економічна перевага перед тими, хто виробляє «зелену сталь» за допомогою водню й EAF, що працюють на відновлювальних джерелах енергії, поступово зменшуватиметься.


Для H2 Green Steel, яка розробляє великий електролізер потужністю 700 МВт як частину майбутнього сталеливарного заводу у Швеції, CBAM і відповідна реформа ETS стали майже екзистенційними.


Окрім важливого значення для бізнес-моделі компанії, зауважує Хансен, це також політичний сигнал, що відбуваються трансформація і вступ до суспільства, де викиди будуть коштувати дорого.

«У довгостроковій перспективі все, що повністю або, у нашому випадку, на 95% декарбонізовано, матиме конкурентну перевагу в майбутньому. Тож я б не сказав, що [Боден був би] неможливим, але це дійсно важливий фактор», – зазначив представник H2Green Steel.

Шведська компанія вже залучила під свій завод фінансування у розмірі €5,3 млрд, включаючи €1,8 млрд власного капіталу та €3,5 млрд у вигляді боргу. Окрім того, вже розпочате будівництво.


Значна частина цього фінансування забезпечується низкою угод про закупівлю з такими компаніями, як Mercedes-Benz, Scania та Porsche, еквівалентним 60% річного виробництва заводу у 2,5 млн т “зеленої” сталі на першому етапі.


Майбутня сталь була продана за цінами, індексованими до одного з трьох контрольних показників ринку – гарячекатані рулони, холоднокатані рулони та гарячеоцинкована сталь із додаванням фіксованої «екологічної премії» у розмірі 20-30%, розповів Хансен.

Якби всі безкоштовні квоти в ETS були скасовані негайно, розрив між ринковою ціною і «зеленою» премією у 20% для гарячекатаної та холоднокатаної сталі можна було б подолати майже відразу, виходячи з сьогоднішніх цін на викиди й сучасних цін на сталь. Оскільки безкоштовні квоти на вуглець поступово скорочуються, можна очікувати, що ціна на них в ЄС зростатиме. І успіх H2Green Steel залежатиме від того, як розвиватиметься ринок сталі і як компанія управлятиме своєю діяльністю.


Нагадаємо, що H2 Green Steel, заснований лише кілька років тому, наразі формує зразок залучення фінансування у “зеленій” металургії.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page