top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі


Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% у порівнянні з 2023 роком. Про це повідомляє Kallanish.


Незначні темпи зростання пояснюються уповільненням світової економіки. Окрім того, негативний тиск на обсяги виробництва сталі чинитиме погіршення глобальних промислових та економічних перспектив.


Що стосується попиту, то перспективи світової економіки залишаються скромними, а виробничий сектор продовжує стримувати зростання на основних ринках. Водночас зростанню глобального споживання сталі у 2024 році сприятиме стійкий попит у Індії.

Окрім того, BMI переглянуло прогноз середньосвітових цін на сталь на 2024 рік у бік зниження до $700/т з $740/т. Обмежити ціни може слабкий попит у Китаї. Економіка країни продовжує стикатися з низкою ризиків, і найбільш значущим з них для металургії є негаразди у секторі нерухомості.


За даними агентства, з початку поточного року ціни на сталь знижуються на всіх основних ринках, в Китаї у зазначений період вони впали на 6,9%.


У довгостроковій перспективі, за очікуваннями BMI, що світові ціни на сталь зберігатимуть тенденцію до зниження. У 2025 році вони становитимуть у середньому $730/т, протягом 2026-2027 років – $675/т.


За прогнозом агентства, уповільнення зростання споживання сталі в Китаї та посилення протекціонізму на світовому ринку спонукає до збільшення виробництва в країнах, яких це торкнеться, послабить ринок і потягне за собою зниження цін у середньостроковій перспективі.


У звіті також наголошується на початку зміни парадигми ринку – “зелена” сталь, отримана в EAF, виходить на перший план, витісняючи продукцію, вироблену традиційним доменним способом.


Нагадаємо, що глобальне виробництво сталі за підсумками 2023 року скоротилось на 0,1% у порівнянні з 2022 роком – до 1,850 млрд т. Про це свідчить глобальний рейтинг 71 країн-виробників сталі World Steel Association.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Commentaires


bottom of page