top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

BIR закликає європейські уряди підтримати галузь переробки

Потенційні торговельні обмеження ЄС, зокрема, вплинуть на ввезення брухту

Бюро міжнародної переробки (BIR) занепокоєне впливом енергокризи та кризи вартості життя на компанії-члени організації у Європі та світі. Про це повідомляє SteelOrbis.

На нещодавній Всесвітній конвенції з вторинної переробки, яка відбулась у Дубаї, компанії повідомили про те, що великі витрати на енергоресурси загрожують їхньому виживанню у середньостроковій та довгостроковій перспективі. Під час сесій, що були присвячені сталі та сплавам, зазначалося, що існує величезний тиск на маржу, а також обговорювалися фінансові витрати та ризики банкрутства.

Під час галузевих дискусій підкреслювалося, що у ЄС скоротилося виробництво сталі, що впливає на ринок брухту. Зокрема, через ціни на енергоносії попит з боку європейських сталеливарних заводів не такий великий.

Окрім того, BIR зазначив, що потенційні торговельні обмеження ЄС вплинуть на експорт матеріалів для переробки і у разі їх прийняття призведуть до двгострокових збоїв на ринку, що вплине на ланцюжки створення вартості та призведе до додаткових обмежень в секторі переробки. Бюро закликало європейські уряди надати фінансову допомогу галузі.

Нагадаємо, що на початку жовтня Німецька асоціація постачальників брухту (BDSV) висловила занепокоєння зростанням цін на енергоносії у Європі. Організація зауважила, що це створює серйозні проблеми для сектору переробки металобрухту та ставить під загрозу амбітні кліматичні цілі ЄС. Асоціація також висловилась відносно перегляду Регламенту ЄС щодо перевезення відходів. Зокрема, йшлося про те, що обмеження торгівлі та пов’язане з цим вилучення кінцевих ринків сировини для вторинної переробки матиме негативний вплив на інвестиції в галузі.

Асоціація європейських виробників сталі (EUROFER) та європейська профспілка industriAll Europe нещодавно закликали терміново захистити сталеливарний сектор та зберегти робочі місця у галузі. Серед пропозицій, з якими організації звернулися до соціальних партнерів, був і заклик підтримати перспективний перегляд Регламенту ЄС про перевезення відходів з огляду на важливість сталевого брухту для декарбонізації та економіки замкнутого циклу.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page