top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

BHP має намір закрити одну з найбільших вугільних шахт через відсутність покупців

Компанія не знайшла покупця на вугільну шахту Mount Arthur Coal Mine і тому планує закрити її до 2030 року

Австралійська корпорація BHP, один з найбільших виробників залізної руди в світі, має намір закрити одну з найбільших вугільних шахт Mount Arthur Coal Mine через продаж, що не відбувся. Про це йдеться у прес-релізі на сайті компанії.

Через відсутність покупців на актив шахту планують закрити у 2030 році. Для цього компанії необхідно отримати додатковий дозвіл від австралійського уряду. На сьогодні влада дозволила видобувати вугілля на Mt Arthur Coal Mine до 2026 року.

Як зазначає ВНР, продовження роботи підприємства до 2030 року є найкращим способом збалансувати операційні потреби компанії. Крім того, працівники матимуть час на пошук нового місця заробітку.

При цьому, якби знайшовся новий власник, строк роботи активу міг би продовжитися до 2045 року.

Видобуток вугілля на шахті Мt Arthur Coal Mine, розташованої в австралійській провінції Новий Південний Уельс, розпочався у 2002 році. Вугілля експортують до країн Азії. Зараз роботу шахти обслуговують близько 2 тис. осіб.

В останні два роки BHP активно шукала покупців для кількох своїх вугільних шахт у рамках стратегії посилення бізнесу з видобутку сировинних товарів, на які очікується зростання попиту. Серед такої продукції – мідь та нікель.

Раніше BHP продала свою 80% долю в компанії BHP Mitsui Coal, яка займається видобуванням коксівного вугілля в штаті Квінсленд, Австралія. Покупцем активів стала сінгапурська компанія Stanmore Resources. Загальна вартість операції становить $1,35 млрд.

BHP – у трійці найбільших виробників руди у світі. Гірничодобувний гігант має намір знизити викиди парникових газів на 30% до 2030 року Також у планах компанії – знизити викиди вуглецю до нуля у поставках своєї продукції та у співпраці з постачальниками до 2050 року.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page