top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Baosteel очікує покращення ситуації на ринку сталі у вересні

Компанія знизила ціни на свій плоский прокат з поставкою в серпні

Великий китайський виробник сталі Baosteel очікує, що показники ринку сталі не покращаться до вересня, який є традиційним піковим сезоном для сталеливарної промисловості. Про це повідомляє SteelOrbis.

На інтерактивній платформі з інвесторами представники Baosteel заявили, що знизили ціни на плоский прокат з вуглецевої сталі з поставками в серпні на фоні зниження цін на сталь на спотовому ринку та додаткових робіт з технічного обслуговування, які проводять компанія.

«Хоча ціни на деякі види сировини також показали очевидне зниження, більшість виробників сталі зазнали збитків або їхній прибуток скоротився. Baosteel очікує, що показники ринку сталі не покращаться до вересня, який є традиційним піковим сезоном для сталеливарної промисловості», – йдеться у повідомленні.

Металурги у світі зупиняють потужності через падіння попиту на металопродукцію. При цьому меткомпанії ЄС чекають зростання попиту та підвищення цін на сталь восени, але цього може і не статися.

Нагадаємо, що європейські ціни на сталь у липні продовжили знижуватися хоча загальний темп зниження сповільнився. Між продуктами та регіонами існують великі відмінності у цінах. Складські запаси сталі у прокатників та сервісних центрів зросли – до них надійшли замовлення, зроблені під час ажіотажних покупок у березні та квітні.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page