top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Baosteel очікує покращення ситуації на ринку сталі у вересні

Компанія знизила ціни на свій плоский прокат з поставкою в серпні

Великий китайський виробник сталі Baosteel очікує, що показники ринку сталі не покращаться до вересня, який є традиційним піковим сезоном для сталеливарної промисловості. Про це повідомляє SteelOrbis.

На інтерактивній платформі з інвесторами представники Baosteel заявили, що знизили ціни на плоский прокат з вуглецевої сталі з поставками в серпні на фоні зниження цін на сталь на спотовому ринку та додаткових робіт з технічного обслуговування, які проводять компанія.

«Хоча ціни на деякі види сировини також показали очевидне зниження, більшість виробників сталі зазнали збитків або їхній прибуток скоротився. Baosteel очікує, що показники ринку сталі не покращаться до вересня, який є традиційним піковим сезоном для сталеливарної промисловості», – йдеться у повідомленні.

Металурги у світі зупиняють потужності через падіння попиту на металопродукцію. При цьому меткомпанії ЄС чекають зростання попиту та підвищення цін на сталь восени, але цього може і не статися.

Нагадаємо, що європейські ціни на сталь у липні продовжили знижуватися хоча загальний темп зниження сповільнився. Між продуктами та регіонами існують великі відмінності у цінах. Складські запаси сталі у прокатників та сервісних центрів зросли – до них надійшли замовлення, зроблені під час ажіотажних покупок у березні та квітні.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page