top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Arvedi запустила виробництво безвуглецевої сталі

Компанія вже уклала угоду на поставку екологічно чистої сталі автомобілебудівний компанії Mercedes-Benz

Один з найбільших виробників плоского прокату в Італії Arvedi запустив виробництво продукції «Arvzero» – сталі з нульовими викидами CO2. Про це заявив гендиректор компанії Маріо Арведі Кальдонаццо на конференції Made in Steel у Мілані.

«З сьогоднішнього дня вся сталь, вироблена на заводі Arvedi в Кремоні, сертифікована як продукція без викидів CO2 Scope1 та Scope 2», – прокоментував він.

Завод Arvedi у Кремоні, на північному сході Італії, спеціалізується на виробництві сталевих рулонів. Компанія виробляє продукцію використовуючи запатентовану технологію, яка значно зменшує викиди вуглецю.

За останні кілька років компанія інвестувала близько €500 млн, щоб скоротити обсяги викидів Scope 1 до 133 кг/мт. Викиди Scope 2 досягли нульового показника. Arvedi все ще працює над суттєвим скороченням обсягу викидів Scope 3, а також декарбонізацією інших підрозділів.

«Все більше й більше споживачів сталі прагнуть купувати екологічно чисту продукцію Arvedi. Зокрема щойно була укладена угода з Mercedes-Benz», – зазначив Маріо Арведі Кальдонаццо.

Нагадаємо, Італія за підсумками березня 2023 року збільшила обсяги виробництва сталі на 2,6% у порівнянні з аналогічним місяцем 2022 року – до 2,18 млн т. Виробництво плоского прокату скоротилось на 7,1% р./р. – до 917 тис. т, а сортового – зросло на 3,3% р./р., до 1,3 млн т.

За підсумками січня-березня 2023 року Італія скоротила виплавку сталі на 6% у порівнянні з аналогічним періодом 2022-го – до 5,63 млн т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comentarios


bottom of page