top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal Temirtau збільшив потужність листопрокатного цеху №1

Комбінат досягнув максимального показника виробництва за останні десять років – 42 тис. т листової сталі на місяць

Казахстанський металургійний комбінат ArcelorMittal Temirtau, який входить до корпорації ArcelorMittal – одного з найбільших виробників сталі у світі, збільшив потужності листопрокатного цеху №1 до 42 тис. т листової сталі на місяць. Продуктивність цеху зросла до десятирічного максимуму. Про це повідомляє Kallanish.

У березні поточного року комбінат також збільшив продуктивність лінії різки листів. Компанія планує і надалі покращувати якісні показники продукції.

Листопрокатний цех №1 виготовляє гарячекатаний рулон для подальшої переробки в холоднокатаний рулон, а також листову сталь. У попередні місяці спеціалісти працювали над покращенням якісних показників своєї продукції.

В цех обробки листів комбінат придбав два нових мостових крани, що дозволить скоротити простої та збільшити відвантаження продукції. Незабаром на дільниці встановлять новий розкрійний агрегат для листової продукції. Це підвищить надійність обладнання та збільшить виробництво і якість продукції.

Зазначимо, у 2022 році ArcelorMittal Temirtau зафіксував найкращий результат з виробництва арматури за останні 14 років, було вироблено 436 тис. т продукції, а відвантажено – 427 тис. т.

Раніше ArcelorMittal Temirtau відновив виробництво на машині безперервного лиття заготовок №1 (МБЛЗ) після капітального ремонту, що дозволить підвищити ефективність роботи агрегату.

Нагадаємо, за підсумками 2022 року Казахстан скоротив виробництво сталі на 8% у порівнянні з 2021 роком – до 4,1 млн т. Глобальне виробництво сталі минулого року скоротилося на 4,3% р./р. – до 1,83 млрд т.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page