top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal Temirtau збільшив потужність листопрокатного цеху №1

Комбінат досягнув максимального показника виробництва за останні десять років – 42 тис. т листової сталі на місяць

Казахстанський металургійний комбінат ArcelorMittal Temirtau, який входить до корпорації ArcelorMittal – одного з найбільших виробників сталі у світі, збільшив потужності листопрокатного цеху №1 до 42 тис. т листової сталі на місяць. Продуктивність цеху зросла до десятирічного максимуму. Про це повідомляє Kallanish.

У березні поточного року комбінат також збільшив продуктивність лінії різки листів. Компанія планує і надалі покращувати якісні показники продукції.

Листопрокатний цех №1 виготовляє гарячекатаний рулон для подальшої переробки в холоднокатаний рулон, а також листову сталь. У попередні місяці спеціалісти працювали над покращенням якісних показників своєї продукції.

В цех обробки листів комбінат придбав два нових мостових крани, що дозволить скоротити простої та збільшити відвантаження продукції. Незабаром на дільниці встановлять новий розкрійний агрегат для листової продукції. Це підвищить надійність обладнання та збільшить виробництво і якість продукції.

Зазначимо, у 2022 році ArcelorMittal Temirtau зафіксував найкращий результат з виробництва арматури за останні 14 років, було вироблено 436 тис. т продукції, а відвантажено – 427 тис. т.

Раніше ArcelorMittal Temirtau відновив виробництво на машині безперервного лиття заготовок №1 (МБЛЗ) після капітального ремонту, що дозволить підвищити ефективність роботи агрегату.

Нагадаємо, за підсумками 2022 року Казахстан скоротив виробництво сталі на 8% у порівнянні з 2021 роком – до 4,1 млн т. Глобальне виробництво сталі минулого року скоротилося на 4,3% р./р. – до 1,83 млрд т.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comments


bottom of page