top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal Poland оцінює ризики через припинення поставок «Газпрому»

Відповідні органи в Польщі запевняють, що найближчим часом газу буде достатньо й дефіциту не очікується

ArcelorMittal Poland заявив, що наразі оцінює ризики нестачі газу та її впливу на діяльність підприємства у Польщі через припинення поставок газу до країни російським «Газпромом». Про це повідомляє Reuters.

Проте, за словами компанії, відповідні органи у Польщі запевняють, що найближчим часом газу буде достатньо, і дефіциту не очікується.

Найбільший у світі виробник сталі ArcelorMittal управляє прокатними станами, коксохімічними заводами, доменними печами, сталеливарним заводом та електростанцією у Польщі.

Нагадаємо, днем ​​раніше Росія припинила поставки газу до Польщі через відмову останньої платити за енергоресурс у рублях.

За словами Анни Моськви, міністра клімату та довкілля Польщі, газові сховища країни заповнені на 76%, і Польща була фактично незалежною від російського газу протягом багатьох років. Міністр зазначила, що нестачі газу в країні не буде.

Корпорація ArcelorMittal у 2021 році збільшила виручку на 43,7% в порівнянні з 2020 роком – до $76,5 млрд. У 2021 році чистий прибуток сктановив $14,9 млрд, тоді як у 2020 році було зафіксовано збиток у розмірі $733 млн.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page