top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal Poland завершив модернізацію ДП №2 в Домброва-Гурнича

Інвестиції в реконструкцію агрегату склали понад 720 млн злотих

ArcelorMittal Poland завершив реконструкцію доменної печі (ДП) №2 на підприємстві в Домброва-Гурнича – вона тривала із кінця березня поточного року. Інвестиції в модернізацію склали понад 720 млн злотих ($167 млн). Про це йдеться у повідомленні компанії.

Реконструкція, серед іншого, включала будівництво нової системи охолодження та сучасної установки очищення доменного газу.

За словами Міхала Коцота, керівника капремонту ДП № 2, окрім стандартних робіт також капітально модернізували пиловловлювальну установку ливарного цеху, побудували нову систему завантаження домни та модифікували комплекти форсунок, встановили нову систему автоматизації та керування процесом.

«Впроваджені технічні рішення ще раз підвищили рівень технологічної безпеки наших установок», – зазначив Радослав Дзедзіч, керівник доменного цеху ArcelorMittal Poland у Домброва-Гурнича.

Завдяки побудові нової системи охолодження ДП та встановленню теплообмінників компанія підвищила ефективність процесу та зменшила додавання води в контур охолодження комплектів форсунок на 85%. Модернізація також дозволить скоротити споживання електроенергії майже на 400 МВт·год на рік та зменшити викиди вуглецю приблизно на 45 тис. т на рік.

Пускові випробування окремих елементів установки розпочались у другій половині липня, доменну піч задули на початку серпня. У проєкті з модернізації ДП брали участь майже 50 сторонніх компаній. Ремонт продовжив строк експлуатації агрегату на наступні 15 років.

Нагадаємо, що ArcelorMittal Poland інвестує в модернізацію коксохімічного заводу в місті Здзешовиці 165 млн злотих ($38,5 млн). Модернізація включає монтаж трьох установок денітрифікації димових газів для когенераційної установки (ТЕЦ), що значно скоротить викиди оксиду азоту. Крім того, на території заводу стартує проєкт з реконструкції балансувального резервуару коксового газу. Він замінить діючу подвійну установку, яка потребує відновлення.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Bình luận


bottom of page