top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal Poland завершив модернізацію ДП №2 в Домброва-Гурнича

Інвестиції в реконструкцію агрегату склали понад 720 млн злотих

ArcelorMittal Poland завершив реконструкцію доменної печі (ДП) №2 на підприємстві в Домброва-Гурнича – вона тривала із кінця березня поточного року. Інвестиції в модернізацію склали понад 720 млн злотих ($167 млн). Про це йдеться у повідомленні компанії.

Реконструкція, серед іншого, включала будівництво нової системи охолодження та сучасної установки очищення доменного газу.

За словами Міхала Коцота, керівника капремонту ДП № 2, окрім стандартних робіт також капітально модернізували пиловловлювальну установку ливарного цеху, побудували нову систему завантаження домни та модифікували комплекти форсунок, встановили нову систему автоматизації та керування процесом.

«Впроваджені технічні рішення ще раз підвищили рівень технологічної безпеки наших установок», – зазначив Радослав Дзедзіч, керівник доменного цеху ArcelorMittal Poland у Домброва-Гурнича.

Завдяки побудові нової системи охолодження ДП та встановленню теплообмінників компанія підвищила ефективність процесу та зменшила додавання води в контур охолодження комплектів форсунок на 85%. Модернізація також дозволить скоротити споживання електроенергії майже на 400 МВт·год на рік та зменшити викиди вуглецю приблизно на 45 тис. т на рік.

Пускові випробування окремих елементів установки розпочались у другій половині липня, доменну піч задули на початку серпня. У проєкті з модернізації ДП брали участь майже 50 сторонніх компаній. Ремонт продовжив строк експлуатації агрегату на наступні 15 років.

Нагадаємо, що ArcelorMittal Poland інвестує в модернізацію коксохімічного заводу в місті Здзешовиці 165 млн злотих ($38,5 млн). Модернізація включає монтаж трьох установок денітрифікації димових газів для когенераційної установки (ТЕЦ), що значно скоротить викиди оксиду азоту. Крім того, на території заводу стартує проєкт з реконструкції балансувального резервуару коксового газу. Він замінить діючу подвійну установку, яка потребує відновлення.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page