top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal Dunkirk планує перезапустити ДП №4 у червні 2023 року

У березні агрегат постраждав від пожежі. Наразі домна очищена після наслідків інциденту на 70%

Сталеливарний комбінат ArcelorMittal Dunkirk, французький підрозділ провідного виробника сталі в Європі ArcelorMittal, планує перезапустити доменну піч №4 в середині червня 2023 року. Агрегат був призупинений в березні поточного року через пожежу. Про це повідомляє Kallanish з посиланням на дані компанії.

«Спеціалісти комбінату просуваються у виконанні пріоритетних заходів щодо аналізу інциденту, ремонту та підготовки до перезапуску агрегату», – зазначає представник ArcelorMittal Dunkirk.

Процес очищення доменної печі №4 триває протягом останніх 10 днів. Наразі ліквідовано близько 70% наслідків інциденту. Встановлюється нова електропроводка, триває ремонт конструкцій південного холу.

«Адаптувавшись до роботи на одній доменній печі, ArcelorMittal France впроваджує рішення для максимального зниження впливу на клієнтів, зокрема, замовлення слябів на інших підприємствах групи, переміщення та/або перенаправлення замовлень, та максимальне використання запасів», – резюмує джерело.

Доменна піч №4 є найбільшою на заводі в Дюнкерку. Окрім ДП №2, 3 та 4, комбінат обладнаний коксовою піччю, двома аглофабриками, трьома конвертерами, трьома МБЛЗ та станом гарячої прокатки. Наразі комбінат використовує тільки одну домну – ДП №3, потужність якої складає 1,5 млн т на рік.

Наприкінці березня 2023 року сталеливарний комбінат ArcelorMittal Dunkirk постраждав від пожежі на доменній печі №4, котра охопила перекриття домни, але її швидко приборкали. Внаслідок інциденту агрегат не зазнав ушкоджень, але на час дослідження причин інциденту комбінат працюватиме лише з однією домною.


Раніше компанія повідомила про плани відновити роботу доменної печі №4 в Дюнкерку наприкінці травня поточного року.


При цьому, наслідки пожежі, що сталась на заводі ArcelorMittal у Хіхоні на півночі Іспанії, є більш критичними. Наразі компанія інспектує місце інциденту та очищає доменну піч А. Терміни простою агрегату поки не розголошуються, але компанія вже затвердила шестимісячний план тимчасового звільнення для близько 7 тис. працівників комбінату та інших залежних об’єктів. Згідно з неофіційними прогнозами, завод не працюватиме щонайменше два місяці.


Як очікують європейські споживачі гарячекатаного прокату, нещодавні інциденти на двох металургійних заводах найбільшого виробника сталі у Європі ArcelorMittal у Франції та Іспанії найближчим часом спровокують дефіцит г/к прокату на ринку ЄС на рівні 1 млн т. Компанія вже повідомила замовників про те, що затримки поставок гарячекатаного прокату є неминучими. Основний пік нестачі продукції очікується в червні-серпні 2023 року.


Нагадаємо, ArcelorMittal Europe за підсумками 2022 року знизив виробництво сталі на 13,3% р./р. – до 31,9 млн т. У четвертому кварталі 2022-го виробництво сталі на європейських комбінатах ArcelorMittal скоротилося на 13% у порівнянні з попереднім кварталом та на 19,3% відносно аналогічного періоду 2021-го – до

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page