top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal Dunkirk планує перезапустити ДП №4 у червні 2023 року

У березні агрегат постраждав від пожежі. Наразі домна очищена після наслідків інциденту на 70%

Сталеливарний комбінат ArcelorMittal Dunkirk, французький підрозділ провідного виробника сталі в Європі ArcelorMittal, планує перезапустити доменну піч №4 в середині червня 2023 року. Агрегат був призупинений в березні поточного року через пожежу. Про це повідомляє Kallanish з посиланням на дані компанії.

«Спеціалісти комбінату просуваються у виконанні пріоритетних заходів щодо аналізу інциденту, ремонту та підготовки до перезапуску агрегату», – зазначає представник ArcelorMittal Dunkirk.

Процес очищення доменної печі №4 триває протягом останніх 10 днів. Наразі ліквідовано близько 70% наслідків інциденту. Встановлюється нова електропроводка, триває ремонт конструкцій південного холу.

«Адаптувавшись до роботи на одній доменній печі, ArcelorMittal France впроваджує рішення для максимального зниження впливу на клієнтів, зокрема, замовлення слябів на інших підприємствах групи, переміщення та/або перенаправлення замовлень, та максимальне використання запасів», – резюмує джерело.

Доменна піч №4 є найбільшою на заводі в Дюнкерку. Окрім ДП №2, 3 та 4, комбінат обладнаний коксовою піччю, двома аглофабриками, трьома конвертерами, трьома МБЛЗ та станом гарячої прокатки. Наразі комбінат використовує тільки одну домну – ДП №3, потужність якої складає 1,5 млн т на рік.

Наприкінці березня 2023 року сталеливарний комбінат ArcelorMittal Dunkirk постраждав від пожежі на доменній печі №4, котра охопила перекриття домни, але її швидко приборкали. Внаслідок інциденту агрегат не зазнав ушкоджень, але на час дослідження причин інциденту комбінат працюватиме лише з однією домною.


Раніше компанія повідомила про плани відновити роботу доменної печі №4 в Дюнкерку наприкінці травня поточного року.


При цьому, наслідки пожежі, що сталась на заводі ArcelorMittal у Хіхоні на півночі Іспанії, є більш критичними. Наразі компанія інспектує місце інциденту та очищає доменну піч А. Терміни простою агрегату поки не розголошуються, але компанія вже затвердила шестимісячний план тимчасового звільнення для близько 7 тис. працівників комбінату та інших залежних об’єктів. Згідно з неофіційними прогнозами, завод не працюватиме щонайменше два місяці.


Як очікують європейські споживачі гарячекатаного прокату, нещодавні інциденти на двох металургійних заводах найбільшого виробника сталі у Європі ArcelorMittal у Франції та Іспанії найближчим часом спровокують дефіцит г/к прокату на ринку ЄС на рівні 1 млн т. Компанія вже повідомила замовників про те, що затримки поставок гарячекатаного прокату є неминучими. Основний пік нестачі продукції очікується в червні-серпні 2023 року.


Нагадаємо, ArcelorMittal Europe за підсумками 2022 року знизив виробництво сталі на 13,3% р./р. – до 31,9 млн т. У четвертому кварталі 2022-го виробництво сталі на європейських комбінатах ArcelorMittal скоротилося на 13% у порівнянні з попереднім кварталом та на 19,3% відносно аналогічного періоду 2021-го – до

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page