top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal Brazil у 2023 році скоротить виробництво прокату на 1,3 млн т

Зниження обсягів виробництва сталі пов’язане з великим обсягом імпорту металопрокату в країну

Бразильський сталеливарний підрозділ корпорації ArcelorMittal оголосив про наміри скоротити виробництво сталевої продукції у 2023 році на 1,3 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis з посиланням на місцеві ЗМІ.

Скорочення охопить усі виробничі підрозділи компанії. У 2022 році ArcelorMittal Brazil виробив 12,7 млн т плоского та сортового прокату, тоді як у 2023 році цей показник може впасти до 11,4 млн т.

На заводі Tubarao, найбільшому виробнику сталі в країні, планується скоротити виробництво слябів на приблизно 20% та випуск плоского прокату на 10%. При цьому, три доменні печі комбінату залишатимуться в роботі, принаймні в короткостроковій перспективі.

Зниження обсягів виробництва пов’язано з високим рівнем імпорту сталі в країну та відмову органів зовнішньої торгівлі запровадити 25% імпортне мито на всю сталеву продукцію. Поточний відсоток мита складає 9,6-12,8%. На думку бразильської сталеливарної промисловості цього мита недостатньо, щоб впоратись з поставками дешевої російської та китайської сталі.

Нагадаємо, раніше бразильська гірничо-металургійна компанія Gerdau повідомила про призупинення виробництва на металургійному заводі Maracanaú, розташованого в північно-східному штаті Сеара. Причиною зупинки є насичення місцевого ринку імпортною продукцією з росії та Китаю.

Випуск сталі в Бразилії за підсумками серпня 2023 року скоротився на 5,9% у порівнянні з серпнем 2022-го – до 2,7 млн т. За січень-серпень бразильські металурги виробили 21,3 млн т сталі, що на 8,3% менше р./р.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comentarios


bottom of page