top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal розглядає продовження схеми тимчасової зайнятості в Іспанії

Почати перемовини із профспілками компанію спонукало погіршення перспектив на ринку сталі

Сталеливарна корпорація ArcelorMittal планує запровадити нове положення про тимчасову зайнятість (ERTE) для робочої сили у всіх виробничих підрозділах та у комерційних центрах Іспанії, повідомляє Kallanish.

За даними профспілок, почати переговори про продовження терміну ERTE компанію спонукали уповільнення попиту та погіршення ринкових перспектив на четвертий квартал 2023 року і на наступний рік.

Компанія застосовує схему тимчасових звільнень в Іспанії після пожежі, яка сталася на доменній печі А на підприємстві в Хіхоні у березні поточного року – вона стосується 7 тис. працівників. Дія ERTE закінчується 29 вересня.

Наразі ArcelorMittal та представники робітників обговорюють заходи, які можуть бути запроваджені. Зокрема, профспілки вимагали від компанії роз’яснення щодо відсотка виробничих втрат, які виправдовують новий ERTE, цього ще не було зроблено. На останньому засіданні корпорація надала лише супровідний і технічний звіти. Наступний раунд переговорів запланований на 22 вересня.

Як пише El Periódico de España, новий документ про тимчасову зайнятість від ArcelorMittal передбачатиме скорочення робочого часу протягом шести місяців на 25% в Астурії, в інших регіонах воно коливатиметься від 15% до 50%.

Профспілкові організації, представлені в ArcelorMittal ретельно проаналізують, чи відповідають причини, наведені компанією, впровадженню нового положення про тимчасову зайнятість, реальному стану справ ринку та виробничій ситуації на різних заводах.

Нагадаємо, що у червні поточного року ArcelorMittal офіційно звернувся до уряду Іспанії з проханням виділити €450 млн на підтримку своїх проєктів декарбонізації в країні. Спільне фінансування є частиною національного плану відновлення, трансформації та стійкості.

ArcelorMittal Europe - європейський підрозділ одного з найбільших виробників сталі у світі, за підсумками першого півріччя 2023 року скоротив виробництво сталі на 13,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року – до 14,72 млн т. Відвантаження сталі за січень-червень скоротились на 7,8% р./р. – до 15,03 млн т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page