top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal планує припинити виробництво труб на заводі в Кракові

Компанія зупинить випуск трубної продукції у першому кварталі 2024 року

ArcelorMittal Tubular Products (AMTP) Europe, європейський підрозділ з випуску труб глобального виробника сталі ArcelorMittal, планує припинити виробництво труб на заводі у Кракові з першого кварталу 2024 року. Про це повідомляє Argus.Media з посиланням на лист компанії клієнтам.

«У відповідь на мінливість ринку й наше прагнення зменшити вуглецевий відбиток, ми прийняли стратегічне рішення припинити виробництво труб на нашому трубному заводі у Кракові. Цей крок є частиною ініціативи щодо узгодження бізнес-практики з цілями сталого розвитку, сприяючи більш екологічному майбутньому», – зазначає компанія.

Трубний підрозділ у Кракові постачав труби для інфраструктури, будівельної та водопровідної галузі.


Наразі компанія працює над мінімізацією будь-яких збоїв у поставках продукції та здійснюватиме відвантаження з інших виробничих підрозділів. Зокрема, AMTP виробляє труби для промислового використання на заводах в Ясах, Румунія, а також в Чехії та Франції.


Нагадаємо, нещодавно ArcelorMittal перевела в режим гарячої консервації коксову батарею на заводі в Кракові. Це рішення пов’язане з двома факторами: низьким попитом на кокс, а також співвідношенням ціни коксівного вугілля до ціни коксу.


Окрім того, компанія зупиняла стан з виробництва катанки на польському заводі в Сосновці. Планувалось, що агрегат простоюватиме з 18 по 26 листопада через складну ситуацію на внутрішньому ринку сталі.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page