top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal націлений на швидке укладення угоди по активах в Казахстані

Компанія оцінила активи у країні у $1,8 млрд

Металургійна корпорація ArcelorMittal оцінила свої активи у Казахстані у $1,8 млрд та націлена на якнайшвидше укладення угоди з їхньої передачі. Про це йдеться в останньому звіті компанії.


Як зазначається, ArcelorMittal спустошений низкою смертельних нещасних випадків у Казахстані, кульмінацією яких став вибух на шахті імені Костенка 28 жовтня поточного року, що призвів до загибелі 46 осіб.

«Ці нещасні випадки сталися, попри посилену увагу, яку протягом останніх двох років приділяли підвищенню безпеки в групі», – зауважується у звіті.

Також повідомляється, що компанія надає фінансову підтримку сім’ям і колегам загиблих в аварії на цій шахті.


У компанії нагадали, що 22 жовтня поточного року ArcelorMittal підписав попередню незобов’язуючу угоду про передачу права власності на «АрселорМіттал Теміртау» Республіці Казахстан. Наразі група налаштована на якнайшвидше укладення цієї угоди.


Окрім того, ArcelorMittal має намір забезпечити ретельний аналіз ситуації в групі, виявити наявні прогалини та посилити заходи, процеси та культуру безпеки, щоб гарантувати запобігання серйозним нещасним випадкам.

«З цієї причини ми замовляємо комплексний незалежний аудит безпеки третьою стороною, ключові рекомендації якого будуть опубліковані в установленому порядку», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що уряд Казахстану планує закрити угоду щодо підрозділу ArcelorMittal у країні – АО «АрселорМіттал Теміртау» (АМТ) до кінця листопада і після цього не має наміру залучати іноземних інвесторів. Як пояснив міністр промисловості Канат Шарлапаєв, йдеться про повний комплекс активів АМТ – сталевий, вугільний та рудний департаменти. Також до периметра потенційної транзакції включено трубний завод у місті Актау. Він підтвердив, що попередня угода з ArcelorMittal про передачу прав власності на користь Казахстану була укладена за тиждень до трагедії на шахті імені Костенка.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comments


bottom of page