top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal націлений на швидке укладення угоди по активах в Казахстані

Компанія оцінила активи у країні у $1,8 млрд

Металургійна корпорація ArcelorMittal оцінила свої активи у Казахстані у $1,8 млрд та націлена на якнайшвидше укладення угоди з їхньої передачі. Про це йдеться в останньому звіті компанії.


Як зазначається, ArcelorMittal спустошений низкою смертельних нещасних випадків у Казахстані, кульмінацією яких став вибух на шахті імені Костенка 28 жовтня поточного року, що призвів до загибелі 46 осіб.

«Ці нещасні випадки сталися, попри посилену увагу, яку протягом останніх двох років приділяли підвищенню безпеки в групі», – зауважується у звіті.

Також повідомляється, що компанія надає фінансову підтримку сім’ям і колегам загиблих в аварії на цій шахті.


У компанії нагадали, що 22 жовтня поточного року ArcelorMittal підписав попередню незобов’язуючу угоду про передачу права власності на «АрселорМіттал Теміртау» Республіці Казахстан. Наразі група налаштована на якнайшвидше укладення цієї угоди.


Окрім того, ArcelorMittal має намір забезпечити ретельний аналіз ситуації в групі, виявити наявні прогалини та посилити заходи, процеси та культуру безпеки, щоб гарантувати запобігання серйозним нещасним випадкам.

«З цієї причини ми замовляємо комплексний незалежний аудит безпеки третьою стороною, ключові рекомендації якого будуть опубліковані в установленому порядку», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що уряд Казахстану планує закрити угоду щодо підрозділу ArcelorMittal у країні – АО «АрселорМіттал Теміртау» (АМТ) до кінця листопада і після цього не має наміру залучати іноземних інвесторів. Як пояснив міністр промисловості Канат Шарлапаєв, йдеться про повний комплекс активів АМТ – сталевий, вугільний та рудний департаменти. Також до периметра потенційної транзакції включено трубний завод у місті Актау. Він підтвердив, що попередня угода з ArcelorMittal про передачу прав власності на користь Казахстану була укладена за тиждень до трагедії на шахті імені Костенка.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page