top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ArcelorMittal відновлює європейські потужності на фоні зростання попиту

Непрацюючими залишаються близько 10% доменних печей компанії в ЄС у порівнянні з 20% у четвертому кварталі 2022-го

Корпорація ArcelorMittal, один з найбільших виробників сталі у світі, відновлює виробництво на європейських заводах на фоні зростання видимого попиту на сталь. Про це заявив фінансовий директор компанії Дженуіно Крістіано, повідомляє ArgusMedia.

На початок 2023 року непрацюючими залишаються близько 10% доменних печей компанії в Євросоюзу в порівнянні з 20% у четвертому кварталі 2022 року.

На меткомбінаті в Польщі відновили виробництво на доменній печі №3, але лише через те, що одну з печей перевели на технічне обслуговування. На підприємстві у французькому Дюнкеркі запускають дві печі, оскільки третю піч зупиняють на ремонт. Доменна піч у Фос-сюр-Мер у Франції, яка простоювала з кінця 2022 року, залишають зупиненою. У Німеччині всі потужності працюють, але зі зниженою потужністю.

Після нещодавнього перезапуску доменна піч ArcelorMittal Asturias в Іспанії працює приблизно на 70% потужності.

Продажі компанії у четвертому кварталі 2022 року впали на 16,6% в порівнянні з жовтнем-груднем 2021 року через зниження попиту та цін. Видимий попит у ЄС упав майже на 20% за цей період, оскільки сервісні центри значно скоротили запаси. Загалом за 2022 рік видимий попит впав на 7-7,5% р./р.

«Але ми бачимо, що умови в Європі та інших країнах покращуються, а видимий та реальний попит змінюється на краще. Очікується, що видимий попит зросте на 0,5-2,5% у цьому році, хоча реальний попит незначно впаде», – зазначив Дженуіно Крістіано.

Компанія зберігає оптимістичні прогнози щодо автомобільного сектору, який матиме підтримку у 2023 році через збільшення відставання попиту від пропозиції та низькі запаси.

ArcelorMittal у 2022 році скоротив виробництво сталі на 14,6% в порівнянні з 2021 роком – до 59 млн т. Видобуток залізної руди зріс на 9,2% у порівнянні з 2021-м – до 28 млн т.

ArcelorMittal – провідна світова сталеливарна та гірничодобувна компанія з присутністю у 60 країнах та виробничими активами у 18 країнах.

3 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Commentaires


bottom of page