top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

AMNS India інвестує $5 млрд у розширення виробничих потужностей

На заводі в Хазірі до середини 2026 року планується побудувати дві доменні печі

AMNS India, спільне індійське підприємство ArcelorMittal та Nippon Steel, інвестує $5 млрд у розширення потужностей з виробництва сталі заводу в Хазірі в штаті Гуджарат. Про це повідомляє Reuters із посиланням на японську сталеливарну компанію.

Цей крок покликаний задовольнити зростаючий попит на сталь в Індії та збільшити частку ринку. AMNS India побудує на підприємстві дві доменних печі та інші об’єкти, які планують запустити в роботу до середини 2026 року.

Передбачається, що після розширення обсяг виробництва сталі на заводі в Хазірі сягне приблизно 15 млн т на рік.

Як зауважив Такахіро Морі, виконавчий віце-президент Nippon Steel, AMNS India також розглядає можливість будівництва нового метзаводу в східній Індії. За його словами, до 2030 року виробничі потужності AMNS India прагнуть розширити приблизно до 30 млн т на рік.

«Щоб забезпечити хорошу присутність, ми хочемо завоювати близько 15% частки на ринку Індії – очікується, що до 2030 року річний обсяг виробництва сталі у країні зросте приблизно до 200 млн т», – зазначив Такахіро Морі.

Nippon Steel, четвертий за обсягами виробник сталі у світі, також має мету збільшити потужність власного виробництва сталі до 100 млн т на рік з нинішніх 66 млн т.

Зауважимо, що на ринок сталі прагне вийти індійська Adani Group. З цією метою компанія хоче придбати державну RINL, яка керує сталеливарним заводом потужністю 7,3 млн т на рік у місті Вішакхапатнам. Очікується, що ставки Adani Group на тендері будуть агресивнішими, ніж у інших гравців ринку, таких як Tata Steel та JSW Steel.

Влада індійського штату Одіша схвалила 10 промислових проєктів на суму 74,62 тис. крор рупій (близько $9 млрд). Шість проєктів належать до сфери металургії. За рахунок реалізації проєктів у штаті планується створити більш ніж 24 тис. робочих місць.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page