top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Acciaierie d’Italia в серпні зупинить на модернізацію доменну піч №1

Протягом серпня компанія встановлюватиме фільтри Meros на агломераційному обладнанні агрегату

Найбільший в Європі сталеливарний завод Acciaierie d’Italia (ADI) в серпні поточного року зупинить на модернізацію доменну піч №1. Про це повідомляє Kallanish з посиланням на джерело у компанії.

В період простою компанія встановить фільтри Meros на агломераційному обладнанні агрегату. Додаткове обладнання потрібне для отримання національного екологічного дозволу Autorizzazione Integrata Ambientale (AIA).

Домна відновить роботу у вересні після того, як фільтри будуть повністю встановлені та запущені в експлуатацію.

Acciaierie d’Italia налічує понад 10 тис. працівників і наразі працює з доменними печами № 2 і 4. У другій половині 2023 року компанія планує розпочати реконструкцію ДП №5, яка простоювала кілька років, а також розпочати будівництво електродугової печі.

За підсумками 2022 року Acciaierie d’Itali виробила 3,5 млн т сталі та 3,3 млн т чавуну. Продажі сталі становили 3 млн т, зокрема рулонної сталі – 2,6 млн т, а товстолистової – 243,62 тис. т. Дохід ADI за підсумками 2022 року склав €3,9 млрд, а показник EBITDA – €327 млн.

Нагадаємо, металургійні підприємства Італії у 2022 році зменшили виробництво сталі на 11,5% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року – до 21,6 млн т. За підсумками минулого року випуск сортового прокату в країні знизився на 12% р./р. – до 12,03 млн т, плоского прокату – на 13,8% р./р., до 9,55 млн т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page