top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ABS придбав італійську компанію із заготівлі брухту

Потужність Rott-Ferr зі збору брухту становить приблизно 100 тис. т на рік

Acciaierie Bertoli Safau (ABS), сталеливарний підрозділ Danieli Group, придбав італійську компанію Rott-Ferr, що спеціалізується на зборі брухту та промисловому знесенні. Про це повідомляє Industria Italiana.

Потужність Rott-Ferr зі збору брухту становить приблизно 100 тис. т на рік. Мета угоди – розширення бізнесу ABS, включаючи процес збору сировини та зміцнення повністю замкнутого виробничого циклу. ABS, що на 95% використовує брухт чорних металів з Італії та ЄС, інвестує у скорочення ланцюжка постачань та гарантує ці постачання.

Окрім того, це придбання допоможе Acciaierie Bertoli Safau впоратися із майбутньою напруженістю на європейському ринку металобрухту. Виробники сталі ЄС поступово переходять із доменного циклу на електродугові печі (EAF). Це призведе до збільшення споживання брухту на противагу залізній руді та коксу.

За словами виконавчого директора ABS Стефано Сколарі, італійський ринок займає перше місце в Європі із переробки брухту у сталеливарній промисловості. Придбання Rott-Ferr вписується у середньострокову стратегію, спрямовану на консолідацію ланцюжка постачань сировини. Сколарі також не виключає подальших злиттів з постачальниками брухту в Європі у майбутньому.

«Мета полягає в тому, щоб збільшити присутність у прямому зборі брухту та паралельно, розвивати технології та засоби переробки для покращення якості та відбору сировини. Ми очікуємо позитивного впливу на робочі процеси з точки зору гарантії та якості постачання, забезпечення більшої конкурентоспроможності на ринку», – зауважив він.

Нагадаємо, що наприкінці 2022 року ArcelorMittal оголосив про купівлю Riwald Recycling, яка управляє двома повністю сертифікованими складами металобрухту в Алмело та Бевервейку (Нідерланди) з прямим доступом до порту. Раніше у 2022-му ArcelorMittal оголосив про купівлю кількох майданчиків з переробки металу у німецької ALBA International Recycling та придбання шотландської John Lawrie Metals. Сукупно із Riwald у 2021 році ці три підприємства переробили понад 1 млн т брухту.

ЄС менш ніж за п’ять років може перетворитися з експортера на імпортера сталевого брухту, оскільки виробники сталі у всьому світі переходять на електродугові печі (EAF), тож наростатиме боротьба за цю сировину. В останні роки Євросоюз експортував близько 18 млн т брухту на рік.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page