top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

247TailorSteel запустила нове виробництво в німецькому Лангенау

Це третє виробниче підприємство компанії в Німеччині

Нідерландська металообробна компанія 247TailorSteel у вересні запустила виробництво в німецькому Лангенау (земля Баден-Вюртемберг). Будівництво нового підприємства розпочали рік тому. Про це повідомляє Eurometal.

Завод у Лангенау – третє підприємство компанії в Німеччині, його виробнича площа становить 15 тис. кв. м. Із запуском нового заводу 247 Tailor Steel значно збільшила власний високотехнологічний парк верстатів. На першому етапі створено 100 робочих місць. Очікується, що в довгостроковій перспективі їх кількість зросте до 250.

З будівництвом нового заводу компанія має намір зміцнити позиції на ринку та запропонувати більше можливостей клієнтам у південній Німеччині та Австрії.

Крім філій у Варссевельді (Нідерланди) та в німецьких Ойтені, Гільдені та Лангенау, 247 Tailor Steel також планує відкрити ще по одному виробничому підрозділу в цих країнах, а також потужності в Бельгії та Австрії. Очікується, що в 2025 році будуть введені в експлуатацію десять виробничих майданчиків.

Компанія працює з ПО власної розробки, що дає клієнтам змогу оперативно розміщати замовлення онлайн. Те саме програмне забезпечення управляє устаткуванням на заводах.

Саудівська Аравія планує побудувати три металургійні заводи за $9,3 млрд. Загальна виробнича потужність підприємств становитиме понад 6 млн т сталевої продукції на рік. Наразі уряд країни веде переговори з місцевими та міжнародними інвесторами.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page