top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Італія в серпні 2022 року скоротила виробництво сталі на 42% р./р.

За підсумками січня-серпня 2022 року випуск сталі знизився на 10% р./р.

Металургійні підприємства Італії за підсумками серпня 2022 року зменшили виробництво сталі на 42,2% у порівнянні із серпнем минулого року – до 732 тис. т. Про це повідомляє SteelOrbis з посиланням на дані італійської асоціації виробників сталі Federacciai.

За підсумками січня-серпня 2022 року італійські металурги знизили випуск сталі на 10% в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 14,59 млн т.

Виробництво плоского прокату в Італії у серпні 2022 року впало на 31,3% у порівнянні із серпнем минулого року – до 378 тис. т. За 8 місяців показник зменшився на 7,2% в річному обчисленні, до 6,62 млн т.

Випуск сортового прокату в Італії в серпні 2022-го становив 305 тис. т, що на 50,2% менше, ніж у серпні 2021-го. За підсумками січня-серпня 2022-го виробництво сортового прокату знизилося на 11,8% р./р.– до 7,98 млн т.

Зазначимо, деякі італійські виробники прокату вирішили не відновлювати роботу після зупинень на технічне обслуговування в серпні. Заводи змушені йти на такий крок через зростання цін на електроенергію, слабкий попит на вітчизняну сталь за високого імпорту та низькі ціни на продукцію.

Так, наприкінці серпня 2022-го після запланованого літнього ремонту не відновив роботу на заводі в італійському Осоппо виробник сортового прокату Ferriere Nord Pittini. Компанія повідомила, що переводить 751 робітника заводу в простій з 29 серпня по 2 жовтня 2022 року.

Один з найбільших виробників плоского прокату в Італії Arvedi повідомив про зупинення трьох з чотирьох електродугових печей (ЕДП) на двох італійських заводах.

Від дії згаданих вище факторів страждають всі металурги Європи. Провідний виробник сталі ArcelorMittal тимчасово зупинив або анонсував зупинення вже близько 7 млн т річних потужностей корпорації по всій Європі. На сьогодні зупинені дві домни на заводі в Дюнкерку. Від жовтня зупиняться печі у Бремені, Гамбурзі та Астурії. Також компанія відклала запуск однієї з доменних печей на комбінаті Acería Compacta de Bizkaia в Іспанії.

Окрім ArcelorMittal та US Steel Kosice, зупинили або анонсували зупинення виробництва Dunaferr, Liberty Ostrava, Ferroatlántica, Ferriere Nord та інші.

Металургійні підприємства Італії за підсумками 2021 року збільшили виробництво сталі на 19,8% в порівнянні з 2020 роком – до 24,4 млн т. Випуск плоского прокату у 2021 році збільшився на 16,6% р./р. – до 11 млн т, а сортового – на 21,8%, до 13,6 млн т.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page