top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Інтерпайп» освоїв випуск нового типу коліс для ринку Євросоюзу

Компанія вже відвантажила замовнику першу, експериментальну партію

Українська промислова компанія «Інтерпайп» уперше від початку війни опанувала випуск нового типу коліс для ринку Євросоюзу. Про це йдеться в прес-релізі на сайті компанії.

Розроблення нового виду коліс фахівці R&D-центру залізничного дивізіону «Інтерпайпу» розпочали ще до початку воєнних дій в Україні. Основним запитом клієнта була спеціальна форма диска колеса діаметром 840 мм. Це колесо категорії 2, відлите із марки сталі ER7 за європейським стандартом.

Відповідний продукт призначений для вагонів електрорухомого складу залізниць колії 1435 мм. Зокрема колеса можна встановлювати на електрички для звичайних міжміських перевезень.

Підприємство вже відвантажило першу, експериментальну партію продукції замовнику.

«Зовсім скоро українські колеса будуть на вагонах національної мережі залізниць однією з найбільших країн Євросоюзу», – зазначає компанія.

Нагадаємо, за підсумками першого кварталу 2022 року «Інтерпайп» наростив чистий прибуток на 69,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2021-го – до $21,8 млн. Виручка зріс на 19% – до $239,2 млн, а EBITDA знизився на 63% – до $15,14 млн.

У 2021 році компанія скоротила чистий прибуток на 53,2% в порівнянні з 2020 роком – до $91,32 млн. Виручка компанії за рік зросла на 30,9% – до $1,13 млрд. Продаж продукції в Європі за рік зріс на 20,2%, до $287,03 млн.

«Інтерпайп» – міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до топ-10 виробників безшовних труб у світі та топ-3 виробників цілокатних залізничних коліс.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page