top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Індія розглядає можливість включення сталі до схеми стимулювання експорту

На відшкодування витрат металургійного сектору знадобиться майже $244 млн на рік

Міністерство торгівлі Індії розглядає можливість розширити схему стимулювання експорту на сталеливарну промисловість. Про це повідомляє Reuters.

Агентство із посиланням на урядовця зазначає, що влада шукає можливість відшкодувати деякі місцеві збори вітчизняним виробникам сталі, оскільки галузь потерпає від різкого падіння експорту.

Питання має розглянути департамент доходів Мінфіну Індії, оскільки розширення схеми потребує додаткової бюджетної підтримки. Однак є і конкуруючі пропозиції, зокрема, запровадження стимулів для індійських виробників, які вимагають федерального фінансування.

Наразі на експорт сталі не поширюється схема звільнення від мита та податків на експортну продукцію (RoDTEP), що передбачає відшкодування різних вбудованих зборів у таких секторах, як автомобільна промисловість та сільськогосподарська продукція.

Збори, мита та податки, не включені до податку на товари та послуги, можуть додати 8-12% до витрат сталеливарної промисловості, зауважує Алок Сахай, генеральний секретар та виконавчий керівник Індійської сталеливарної асоціації. На його думку, металургія потребує RoDTEP, щоб компенсувати відповідні витрати галузі для паритету з іншими країнами-експортерами.

За словами джерела, індійскому уряду доведеться виділяти майже $244 млн на рік, щоб запропонувати відшкодування металургійній галузі. Влада також розглядає запити на включення більшої кількості секторів до схеми стимулювання, пов’язаної з виробництвом.

У липні-вересні 2022 року рентабельність металургійних компаній Індії впала через уповільнення світового попиту на сталь та зниження цін. На галузь також впливає еспортний податок на деякі металургійні вироби.

Нагадаємо, що у травні 2022-го Індія запровадила експортне мито в 15% на 11 видів металопродукції та сировини. Тоді, щоб збільшити доступність залізної руди та деяких сталевих напівфабрикатів, експортне мито підвищили на одну позицію і запровадили на 10 інших нових.

У вересні обговорювалася можливість зниження експортного мита на руду та сталеві напівфабрикати, оскільки його підвищення негативно вплинуло на загальний товарний експорт країни.

Індія у квітні-жовтні 2022 року скоротила експорт прокату на 55% р./р. – до 4 млн т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page